Treking v Sikkimu a Bhútánu

- Bhútán – tajemné království v srdci hor
- Sikkim – odlehlá bašta indického Himálaje
- Trek přes Singalilský hřeben a oblastí tisíce jezer
- Výhledy na 4 osmitisícovky s dominantní Kančendžengou
Termíny a rezervace
| Obj. č. | Termín | Dní | Cena vč. letenky a poplatků | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22317201 | 29. 4. 2012 - 20. 5. 2012 | 22 |
88 900 Kč | |||
| 22317202 | 21. 9. 2012 - 12. 10. 2012 | 22 |
88 900 Kč | |||
|
Služby za příplatek:
indické vízum: 1 000 Kč
|
||||||
Podmínky
V ceně zahrnuto: průvodce CK a místní průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Dillí–Paha a 3 vnitrostátní přelety v celkové výši 29 000 Kč, doprava, nákladní koně na přepravu zavazadel při pobytu v Bhútánu, ubytování, plná penze během pobytu v Bhútánu, vstupné do památkových objektů v Bhútánu, poplatky za treking, informační materiály.
Služby za příplatek: 22317202 indické vízum - 1 000 Kč.
V ceně nezahrnuto (platí se na místě): ostatní stravování, bhútánské vízum – asi 20 USD, bakšišné.
Doprava: pronajaté minibusy.
Ubytování: ve městech v turistických hotelech, během treku v Indii na horských lodžích, v Bhútánu ve stanech zajištěných místní agenturou.
Stravování: V Indii je stravování individuální v restauracích a lodžích, často je možnost výběru. V Bhútánu je po celou dobu plná penze – ve městech v restauracích, na treku stravu připravuje kuchař v polní kuchyni. Strava je místní, převážně vegetariánská, ale chutná.
Klima: Termíny respektují před a pomonzunovou sezonu, předností jarního termínu je ještě zelenější příroda, na podzim mírně stálejší počasí.
Pořadatel:
CK Adventura













































