Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Fotoexpedice

Fotoexpedice

Nově vám nabízíme speciální foto expedice pod vedením profesionálních fotografů. Nezáleží na tom, na jaké úrovni fotografujete, důležitá je jen chuť naučit se něco nového. Cestujeme pouze v malých skupinkách, které zaručují, že se vám vaši průvodci mohou osobně věnovat a v průběhu každé cesty zaručujeme vytvoření co nejlepších podmínek pro fotografování.

Rostislav Stach
fotoexpedice-rostislav-stach Fotografování se věnuje již více než třicet let. Na soutěžích Czech Press Photo získal v kategorii Příroda a životní prostředí postupně třetí, druhou i první cenu. Kromě dalších cen obdržel v roce 2004 Uměleckou cenu ČMMJ a v roce 2006 1.cenu v mezinárodní soutěži IFWP. Je autorem úspěšné knihy „Fotolovy – naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě“, která vyšla později i v Polsku a také jejího dalšího aktualizovaného pokračování (2011).

Václav Šilha
fotoexpedice-vaclav-silha S fotoaparátem v ruce procestoval všech 6 kontinentů včetně Antarktidy. Jeho snímky byly zveřejněny např. i v BBC Wildlife Magazine, National Geographic a v dalších titulech napříč celým světem.Je držitelem druhé ceny v rámci novinářské soutěže Czech Press Photo 2006 a následně první ceny Zlaté oko za rok 2012. Ve stejném roce obdržel v rámci 16 mezinárodního bienále FIAP v Norsku zlatou medaili NSFF. Je spoluautorem knih „Divoká planeta“ , „Afrika v nás“ a „Afrika v nás II“.

 

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.