Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gurmánské zájezdy

Gurmánské zájezdy

Láska prý prochází žaludkem. A co cestování? Poznáte zemi podle její vůně a chuti? A poznáte zemi úplně, pokud neochutnáte místní speciality?

Rádi navštěvujete dobré asijské restaurace, kde labužnicky vychutnáváte čínskou, vietnamskou, indickou, japonskou nebo dokonce korejskou kuchyni? Přemýšlíte, oč intenzivnější by byl váš gurmánský zážitek, pokud byste usedli v místní hospůdce v Hanoji, Bombaji, Tokiu nebo Soulu? Nyní máte jedinečnou příležitost to s námi vyzkoušet!

V několika asijských zemích jsme pro vás připravili zajímavý poznávací program, který je vždy zakončen zážitkem v podobě návštěvy místní restaurace s nabídkou krajových specialit.

Dopřejte si dovolenou plnou vůní a chutí a vydejte se s námi na některý z našich gurmánských zájezdů. Dobrou chuť.

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.