Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Standard služeb poznávacích zájezdů

Standard služeb poznávacích zájezdů

Naše poznávací zájezdy se liší úrovní nabízeného životního standardu na cestách. Podívejte se na jejich konkrétní podobu.

Dělení poznávacích zájezdů dle cestovatelské náročnosti a úrovně služeb

3* standard služeb  Poznávací zájezd standardní

Ubytování – převažuje kategorie *** (pokoje standardně 2lůžkové s vlastním sociálním zařízením). Pro pozemní dopravu lze až na výjimky počítat s pronajatou smluvní přepravou, dlouhé přejezdy dle situace nahrazujeme vnitrostátní leteckou přepravou. Stravování je často zajištěno formou polopenze či alespoň snídaní.

2* standard služeb Cestovatelský zájezd standardní

Ubytování – převažuje kategorie ** (pokoje obvykle 2–4lůžkové, sociální zařízení nemusí být vždy na pokoji). Pozemní transfery – většinou převažuje pronajatá smluvní přeprava, ale nevyhýbáme se také pohodlné přepravě veřejné. Cena může zahrnovat snídaně, je-li však stravování dobře dostupné, většinou ho řešíme individuálně z místních zdrojů.

1* standard služeb Cestovatelský zájezd s náročnějšími prvky

Zájezdy do zajímavých, ale odlehlejších oblastí, určené odhodlanějším cestovatelům. Plný kontakt s místní realitou, časté využívání veřejné dopravy nebo náročnějších forem smluvní přepravy, místy skromnější nebo jediné možné formy ubytování.

Poznávací zájezd na pomezí kategorií: Velmi se blíží kategorii vyšší, ale nemůže vždy splnit všechna její kriteria v plné míře.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.