Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Vyjádření k sezoně 2021

Vyjádření k sezoně 2021

             Vážení klienti, vážení přátelé!                                                       16. prosince 2020                                       ======================================================================================

Děkujeme vám za podporu! Váš velmi vstřícný přístup nás drží nad vodou nejen ekonomicky, ale dodává nám také sílu a optimismus.

Těší nás váš neutuchající zájem vyrazit s námi do světa.
Jsme připraveni vyjít mu vstříc, jakmile to situace dovolí.

Sezonu 2021 na našem webu již naleznete kompletní, ale pro realizaci zájezdů bude občas nezbytný flexibilní přístup z naší i vaší strany.

Neváhejte dlouho s přihláškami a uplatňováním poukazů, zájezdy jsou už značně naplněné převedenými účastníky zrušených zájezdů.

Přejeme vám pevné zdraví i dobrou mysl a těšíme se na vás!

====================================================================================== 

MOC VÁM DĚKUJEME ZA PODPORU!

Máme již téměř za sebou velmi mimořádný pandemický rok 2020, který nám všem více či méně zkomplikoval život a všem milovníkům cestování zkřížil jejich cestovatelské plány. Adventuru a většinu subjektů cestovního ruchu na celém světě postavil do kritické situace, která se často dotýká až jejich další existence. Naštěstí Adventura má vás, své chápající klienty a věrné příznivce. Významně jste nás podrželi a moc vám za to děkujme. V naprosté většině jste netlačili na vracení finančních záloh ze zrušených zájezdů. Vůbec jich nebylo málo, protože koronavirus nám podrazil nohy na prahu nejlépe rozjeté letní sezony celé naší historie. Přehlašovali jste se operativně na budoucí termíny a neváhali jste za ztížených podmínek absolvovat pár letních evropských zájezdů, které se nám v rámci pravidel podařilo uskutečnit. Zároveň jste akceptovali poukazy, které jsme místo vracení peněz byli nuceni vystavovat. Samozřejmě mnoho z nich jsme vám zaslali na základě podpůrného zákona pro cestovní kanceláře, ale ani vy, kteří jste měli ze zákona možnost poukaz odmítnout, jste tak v naprosté většině nečinili. Takže ještě jednou, patří vám velké díky. Dodalo nám to hodně sil do boje s nepříznivými okolnostmi a nabíjí to naši víru a optimismus, že se v sezoně 2021 vše začne obracet k lepšímu.
S našimi rezervami samozřejmě nakládáme velmi úsporně. V rámci minimalizace provozních nákladů jsme bohužel museli již během jara významně zúžit náš tým stálých zaměstnanců. Rovněž jsme ještě výrazněji prohloubili kooperaci s naší dceřinou cestovní kanceláří China Tours, která se ze své reprezentativní provozovny v pražských Dejvicích přestěhovala zpět na svoji sídelní adresu, tedy na společnou adresu s Adventurou do domu ve Voroněžské ulici ve Vršovicích, který je naším pevným pracovním zázemím.

JSME PŘIPRAVENI VE STARTOVNÍCH BLOCÍCH

Těší nás váš neutuchající zájem vyrazit s námi do světa. Jsme připraveni mu vyjít vstříc, jakmile to situace dovolí. Zejména v průběhu listopadu jsme na našich webových stránkách postupně spouštěli nabídku zájezdů pro příští sezonu 2021 a nyní je již téměř kompletní.
Základní legislativní podmínkou pro fungování cestovní kanceláře je pojištění proti úpadku. I to se nám koncem listopadu podařilo uzavřít, byť za velmi tvrdých podmínek ze strany pojišťovny. Toto pojištění za současných podmínek není a nebude samozřejmostí, proto si dovolujeme pochlubit se – máme pojištění proti úpadku na celou sezonu 2021 !

NEVÁHEJTE, VRAŤME SPOLEČNĚ CESTOVÁNÍ DO NAŠICH ŽIVOTŮ

Cestování a objevování světa samozřejmě není tou nejzákladnější lidskou potřebou, ale pro lidi naší krevní skupiny se jí hodně blíží. Proto neváhejte dlouho s přihláškami a uplatňováním poukazů, zájezdy jsou již značně naplněné převedenými účastníky zrušených zájezdů.
Nicméně je třeba počítat s tím, že pro realizaci zájezdů bude občas nezbytný flexibilní přístup z naší i vaší strany. Nejde jen o restriktivní pravidla a podmínky, vyhlašované vládami, ale i o stabilitu poměrů ve službách spojených s cestovním ruchem – letové řády se nyní často mění na poslední chvíli, někteří naši místní partneři v zahraničí možná ukončí svoji činnost a bude třeba hledat nové apod. Proto někdy možná budeme muset žádat i o vaši mírnou shovívavost, když nebude vše dokonalé.
Ale pevně věříme, že vše společně překonáme a vynucená přestávka učiní naše cestovatelské zážitky ještě silnějšími. Naše krédo – entuziazmus propojený s profesionálním přístupem, pevné odhodlání dělat svoji práci co nejlépe a být zde pro vás – je po celou dobu naší 30leté historie neochvějné a zavazující.

Přejeme vám pevné zdraví i dobrou mysl a těšíme se na vás!

 Za tým CK Adventura

Petr Novotný,  ředitel

======================================================================================

AKTUÁLNÍ INFORMACE

13. dubna 2021

Přihlašování na zájezdy 2021/2022

Od nově přihlášených klientů požadujeme zálohu jen 10 % z ceny zájezdu a objednaných doplňkových služeb. Tato akce platí pro zájezdy přímo pořádané cestovními kancelářemi Adventura, China Tours, Geos a Mad Mat sport.

Doplatky ceny

K doplacení zájezdu vás vyzveme, až se potvrdí, že lze zájezd bezpečně realizovat. Činíme tak obvykle asi měsíc před odjezdem, pokud si to zajištění nezbytných služeb nevyžádá o něco dříve. Není tedy třeba zájezd doplácet v souladu s cestovní smlouvu do 50 dnů před odjezdem.

Kontakt s prodejnou

Prodejní kancelář je do odvolání uzavřena.

Telefonicky či elektronicky jsme vám k dispozici:   pondělí až pátek 10–16 hod.

Kontakty CK Adventura:      telefon:    +420 271 741 734-6
                                                    mobil:    +420 604 717 417
                                                    e-mail:    travel@adventura.cz

Kontakty CK China Tours:   telefon:    +420 222 958 203
                                                    mobil:    +420 731 440 070
                                                    e-mail:    info@chinatours.cz