Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Slevy a bonusy 2015

Slevy a bonusy 2015

Tento slevový systém CK Adventura platil od 18. 11. 2014 do 26.10.2015.

1. VÝJIMEČNÁ SLEVA „LAST MINUTE VČAS“ VE VÝŠI 10%, MAX. 4000 Kč!

Tato sleva platí pouze na zájezdy pořádané CK Adventura a může ji uplatnit prvních 400 zákazníků, kteří se přihlásí nejpozději do 19. 12. 2014 na zájezd s odjezdem po 1. 5. 2015.
Tuto slevu nelze dále kumulovat a nelze ji uplatnit zpětně.

Sleva "Last Minute včas" byla vyčerpána k 8.12.2014 a nelze ji již uplatnit.

2. VĚRNOSTNÍ SLEVA – 3 % nově

Slevu mohou uplatnit klienti, kteří se za poslední dva roky zúčastnili alespoň jednoho zájezdu pořádaného CK Adventurou nebo naší dceřinou CK China Tours.

Tato sleva nahrazuje věrnostní bonus, který ale v tuto chvíli nepropadá a do 31. 12. 2015 se mohou klienti, kteří mají bonus, rozhodnout, zda budou na zájezd čerpat věrnostní slevu 3 % nebo použijí bonus. Po tomto datu bonus propadá. Věrnostní sleva i bonus jsou nepřenosné.

3. SLEVA ZA VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ – 2 %, 3 %, 4%

  • Sleva 2 % za včasné přihlášení nejpozději 3 měsíce předem
  • Sleva 3 % za včasné přihlášení nejpozději 4 měsíce předem
  • Sleva 4 % za 5 a více měsíců předem

Pro přiznání slevy je rozhodující dodaná PODEPSANÁ smlouva o zájezdu a datum platby (den, kdy vaše platba bude připsána na účet Adventury).

4. SKUPINOVÁ SLEVA – 2 %, 30 %, 100 %

  • Slevu 2 % může uplatnit skupina 10 a více osob přihlášená na jeden autobusový zájezd nebo skupina 5 a více osob přihlášená na jeden letecký zájezd.
  • Sleva 30 % z ceny zájezdu je určena pro vedoucího skupiny 18 a více osob. Tuto slevu nelze dále kumulovat.
  • Sleva 100 % = jedno místo na zájezdu zdarma pro skupinu 28 a více osob.

Podmínkou pro přiznání všech skupinových slev je SPOLEČNÉ podání PODEPSANÉ SoZ pro celou skupinu najednou a zároveň SPOLEČNÉ zaplacení zálohy do termínu platné rezervace. Pokud tato podmínka nebude dodržena, na slevu nevzniká nárok.

5. MIMOŘÁDNÉ CENY A SLEVY

a) Dětská cena (D15/D6) je uváděna jako zvláštní cena přímo u jednotlivých zájezdů. Tuto cenu lze uplatnit pro děti mladší 15/6 let. Pro stanovení věkové hranice je rozhodující den návratu ze zájezdu. Dětskou cenu lze dále snížit standardním systémem slev a bonusů ve shodě s pravidly pro dospělé.

b) Mimořádné slevy: V případě poskytnutí mimořádných slev (např. předodjezdových slev „Last Moment“ nebo při uplatnění slev poskytovaných zákazníkům našich smluvních partnerů) můžete uplatnit vždy pouze jednu takovou slevu. Tyto slevy nelze dále kumulovat. Pro uznání slevy našich partnerů je potřeba spolu s podepsanou SoZ dodat kopii zákaznické karty – sleva 5 % (na evropské zájezdy však max. 500 Kč, na mimoevropské zájezdy max. 1000 Kč).

Na jednu kartu lze uplatnit slevu pro jednu osobu – majitele karty.

c) Firemní slevy: CK Adventura spolupracuje s firmami (např. Benefit Management s.r.o.; BENEFITY a.s.), které mají na starosti benefitní programy firem, jejichž zaměstnanci přes ně mohou čerpat své zaměstnanecké výhody.

Mimořádné slevy b), c) nelze dále kumulovat a nelze je uplatnit zpětně.

PRAVIDLA PRO UPLATNĚNÍ SLEV Č. 1–5:

a) Procentuální slevy se počítají ze základní ceny zájezdu (u dětí z případných dětských cen) bez dalších služeb zprostředkovaných za příplatek. Výsledná cena zájezdu se zaokrouhluje na celé koruny směrem dolů. 

b) Slevy a bonusy č. 2, 3 a 4 lze kumulovat do maximální výše 7 % ze základní ceny zájezdu, výjimečně je možné slevu č. 4 uznat nad tuto maximální výši (při dodržení VŠECH podmínek potřebných pro uznání této slevy). Ostatní slevy jsou navzájem nekumulovatelné.

c) Slevy je možné uplatnit POUZE PŘI PODPISU SMLOUVY, nikoliv zpětně.

d) Slevy ani bonusy nelze uplatnit u zájezdů, u kterých je to výslovně uvedeno.

Tento slevový systém CK Adventura platí od 18. 11. 2014 do 26.10.2015.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.