Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Samostatná/ý účetní

Cestovní kancelář Adventura hledá účetní(ho), jenž ocení rozmanitost práce v cestovním ruchu a nabídne naší společnosti dostatek pečlivosti a spolehlivosti

Požadujeme:

• ukončené odborné SŠ vzdělání, VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
• praxe v oblasti účetnictví alespoň 5 let, praxe v CK výhodou
• znalost ERP Vario vítána, není podmínkou
• uživatelskou praxe MS Office
• odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
• základní znalost anglického jazyka, ostatní jazyky výhodou

Náplň práce:

• vedení a zpracování účetní agendy a zpracování prvotních dokladů
• účtování bankovních operací, účtování tuzemských i zahraničních faktur, cestovních příkazů
• vedení a účtování hotovostních operací (pokladen)
• evidence pohledávek a závazků, párování saldokonta
• evidence dlouhodobý hmotný majetek

Nabízíme:

• Plný pracovní úvazek • Pružnou pracovní dobu • Zaměstnanecké a cestovatelské výhody • Příjemné pracovní prostředí • Zajímavou a rozmanitou práci • Místo výkonu práce Praha – Vršovice

Výběrové řízení:
Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu: kariera @ adventura.cz nejpozději do 15. 12. 2021.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Nástup: Ideálně 1. 1. 2022, možno i dříve.