Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Archiv novinek

Hledá se Webmaster pro CK Adventura

17. červenec 2018

Cestovní kancelář Adventura hledá šikovného webmastera, kterého nebaví jednotvárná práce, ocení rozmanitost a výměnou za pečlivost a spolehlivost dostane velkou míru samostatnosti a svobody. 

Zobrazit detail

Naše nové ocenění v TTG Czech Travel Awards

21. duben 2018

V pondělí 16. dubna proběhlo na slavnostním večeru v pražské restauraci Mlýnec vyhlášení již jubilejního 20. ročníku prestižní ankety TTG Czech Travel Awards.

Zobrazit detail

Skvělá zpráva – s kolem do exotiky bez poplatků za kola!

15. březen 2018

Máme pro vás milé překvapení. Podařilo se nám v letošní sezoně vyjednat s leteckou společností Turkish Airlines zrušení poplatku za přepravu kol letadlem u některých zájezdů.

Zobrazit detail

Ocenění v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017

9. březen 2018

Na závěr prvního dne mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR byla na brněnském výstavišti slavnostně předána ocenění v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017.

Zobrazit detail

Přijďte načerpat inspiraci na veletrh FOR TRAVEL

7. březen 2018

Zveme vás na veletrh FOR TRAVEL do areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v termínu 9.–11. 3. 2018, kde budeme i s naším TATRABUSEM.

 

 

Zobrazit detail

Vydejte se s námi na treking do Nepálu

15. leden 2018

Chcete si splnit svůj sen a máte chuť vydat se na cestu do Nepálu? Pak právě pro Vás máme nabídku některých z našich trekových zájezdů. Na vlastní oči uvidíte nejvyšší vrcholy světa a dostanete se na místa, kde lidé stále dodržují staré rituály a žijí v souladu s přírodou. V jarním termínu se můžete těšit na rozkvetlé rododendrony a magnoliové lesy, na místní poměry teplé počasí a také minimum turistů. Podzimní měsíce jsou poněkud chladnější, ale pro trek ideální. 

Zobrazit detail

Představujeme výherce velkého losování akce VÁNOCE S ADVENTUROU 2017

14. leden 2018

V pátek 12. ledna 2018 proběhlo v naší prodejní kanceláři velké slosování akce VÁNOCE S ADVENTUROU 2017, kterého se již tradičně ujal náš ředitel Petr Novotný.

Zobrazit detail

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové!

19. listopad 2017

Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu www.adventura.cz.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč jsme opustili tištěné katalogy, byla naše potřeba průběžně celoročně aktualizovat informace a publikovat pro vás nové termíny a zájezdy.

Zobrazit detail

Vánoce s Adventurou 2017

16. listopad 2017

Rádi vám děláme radost, a tak opět pokračujeme v naší tradiční akci VÁNOCE S ADVENTUROU. Máme pro vás připraveno spoustu dárků a letos i jedno překvapení. 

Zobrazit detail

Představujeme vám výherce FOTOSOUTĚŽE 2017

10. listopad 2017

V červenci jsme vyhlásili 13. ročník velké letní fotosoutěže, do které jste nám opět zaslali mnoho vašich fotografií z cest s námi. Rozhodování a výběr těch nejlepších nám zabralo více času než jsme předpokládali, tak se omlouváme za pozdější zveřejnění výsledků. Nyní již máme vybráno a s radostí vám představujeme výherce tohoto ročníku.

Zobrazit detail

Vánoce a Silvestr v exotice - zimní dovolená za sluncem

24. říjen 2017

Nabízíme vám aktuální poslední volná místa z vánočních a silvestrovských zájezdů. Nechte na sebe dýchnout vůni dálek na zlaté pláži se zázemím pohodlného ubytování ve stínu palem a ochutnejte místní speciality na sváteční tabuli.

Vydejte se letos s námi uprostřed zimy za teplem a sluncem a oslavte přichod nového roku netradičně.

Zájezdy se rychle plní, tak neváhejte s přihlášením a využijte pro vaši dovolenou sváteční dny volna!

Zobrazit detail

Laponsko – ráj pro zimní dovolenou

16. říjen 2017

Láká vás dovolená v nedotčené sněhem pokryté přírodě, kde řada hor a masivů nemá dosud žádné jméno?  Pak se s námi určitě vydejte na cestu do Laponska, země půlnočního slunce. Těšit se můžete na jízdu se psím spřežením, rybaření na ledu, plavbu ledoborcem anebo si můžete vyzkoušet nocování v iglú. Pokud budete mít štěstí, spatříte i polární zář.

Dovolenou v Laponsku si můžete naplánovat také na období babího léta, kdy příroda hraje krásnými barvami, dozrávají brusinky, všude je plno hub a nastává období polární záře.

Zobrazit detail

S Tatrabusem na ČT AUTHOR CUP

3. říjen 2017

V sobotu 14. 10. 2017 se chystáme s naším TATRABUSEM na 22. ročník ČT Author cup, jeden z nejpopulárnějších cyklomaratonů, který se koná na území České republiky. 

Zobrazit detail

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici projektového managera do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu

22. září 2017

Hledáme nového kolegu do našeho realizačního oddělení na uvolněnou pozici garanta zájezdů do Ruska a zemí někdejšího Sovětského svazu. Jedná se o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Bezpodmínečně nutná je znalost ruštiny, alespoň částečná znalost regionu a především zájem a nadšení pro cestování do těchto zemí. Pozice je vhodná i pro absolventy. Pokud máte ve svém okolí osobu, která by se na tuto pozici hodila, určitě jí tuto nabídku předejte!

Zobrazit detail

V pátek 29. 9. 2017 bude prodejní kancelář uzavřena

20. září 2017

Upozorňujeme, že v pátek 29. 9. 2017 bude naše prodejní kancelář v Praze uzavřena. Svoje návštěvy si, prosíme, naplánujte na jiný den, děkujeme za pochopení.

 

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.