ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Hledáme posily do našeho týmu externích spolupracovníků na rok 2022

Hledáme posily do našeho týmu externích spolupracovníků na rok 2022

13. září 2021

Průvodce poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů a zároveň řidič mikrobusu

Jedná se zejména o zájezdy do evropských destinací pro skupiny do 8 klientů, kdy průvodce zároveň řídí mikrobus 8+1 sedadel.  Stačí řidičský průkaz B, ale předpokládáme určité řidičské zkušenosti, jazykové vybavení AJ (další jazyk výhodou) a obecné povědomí o destinacích (nebo minimálně chuť se to doučit).

Průvodce cyklistických zájezdů (autobusových i leteckých)

Základem je kladný vztah k cyklistice, znalost techniky a základních jednoduchých oprav (rádi doučíme), orientace v mapách (papírových i digitálních), schopnost plánovaní tras, improvizace a předchozí praxe vedení skupiny, dále příslušné jazykové vybavení a obecné povědomí o destinacích (nebo alespoň chuť se to doučit).

Kuchař pro mobilní catering autobusových zájezdů

Hledáme kuchaře, kteří jsou schopni uvařit polopenzi pro skupinu 40 lidí za pomoci mobilního cateringového zázemí. Při některých zájezdech používáme dodávkový automobil spadající do řidičské skupiny B, který kuchař zároveň řídí, jindy je kuchyňské zázemí vybudováno sezonně na místě a kuchař má k dispozici zásobovací auto, výjimečně se vaří se zázemím v autobusu.

Technický pomocník autobusových cyklistických zájezdů

Nevyžadujeme mimořádné jazykové ani jiné odborné znalosti, důležitá je dobrá fyzická kondice a praktické myšlení. Pracovní náplní je zejména fyzická práce při nakládání kol do cyklo vleku, budování a skládání cateringového zázemí a pomoc v kuchyni, také pomoc hlavnímu průvodci při cyklo programu.

Ve všech případech se jedná zejména o nárazovou a sezonní práci v objemu týdnů až měsíců ročně.

Zájemce prosíme o stručný popis svých motivací, znalostí, zkušeností a případné praxe v podobných oborech:

1) Proč vás naše nabídka zaujala, co od práce očekáváte?

2) Jaké jsou vaše časové možnosti?

3) Jaká je vaše odborná kvalifikace a praxe v oblasti, ve které byste s námi chtěli spolupracovat?

4) Jaké destinace znáte a které jazyky ovládáte?

5) Jaké jsou vaše zkušenosti s vedením týmu (zájmové skupiny, letní tábory, práce v turistických oddílech apod.)?

Kontaktní mail je kariera@adventura.cz.

Pokud se váš zájem potká s našimi potřebami, pozveme vás na osobní schůzku a pak případně na úvodní školení dle vašeho zaměření.