ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přijďte nás navštívit na Holiday World 2023

Přijďte nás navštívit na Holiday World 2023

15. březen 2023

Zastavte se u našeho "tatrabusího" stánku na HOLIDAY WORLD tento víkend (hala 3 – C 7). Rádi vás uvidíme, doporučíme, poradíme, ale i vyslechneme zážitky z vašich cest s Cestovní kancelář ADVENTURA. Těšíme se na vás!

Pro naše zákazníky máme 50 volných vstupenek. Napište si o ně na travel@adventura.cz do pátku do 15 hodin.

Na PVA EXPO PRAHA – Výstaviště Letňany proběhne 31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

První den veletrhu je vyhrazen pouze pro odborníky z oboru a kontraktační aktivity. Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost. Čeká vás inspirativní doprovodný program, zajímavé přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa, udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce mapující míru popularity krajů ČR.

Na veletrhu budeme i s naším TATRABUSEM, který prostě nemůžete přehlédnout. Těšíme se na vás, tak si přijďte pro inspiraci a tipy na dovolenou.

Více informací čtěte na https://www.facebook.com/veletrh.holiday.world, kde najdete všechny aktuální informace o veletrhu.