Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

PRŮVODCOVSKÁ FOTOSOUTĚŽ 2017

PRŮVODCOVSKÁ FOTOSOUTĚŽ 2017

Fotky z cest jsou nejlepší propagací budoucích zájezdů. Rádi bychom u zájezdů nabízeli aktuální a neokoukané fotky. Rozhodli jsme se, že kromě již tradiční fotosoutěže pro naše klienty, letos vyhlásíme i speciální fotosoutěž pouze pro vás - naše průvodce. 

Školení průvodců - Kuks duben 2016Cestou na Mys dobré nadějeCarcassonne

Pošlete nám vaše fotografie ze zájezdů s Adventurou
a vyhrajte některou z mnoha cen!

 • Připravili jsme pro vás celkem 4 soutěžní kategorie.
 • V každé kategorii odměníme 10 nejlepších, takže máte možnost vyhrát některou ze 40 cen!
 • Nejlepším z vás rozdáme téměř 20 tisíc Kč a 20 věcných cen.
 • O nejlepších rozhodnete vy sami.

Vyhlašujeme tyto 4 kategorie fotosoutěže průvodců Adventury:

1. TOP 10 mého zájezdu
Sada 10 fotografií z jednoho zájezdu. Vyberte to nejlepší a pošlete od každého trošku: kombinaci lidí, míst, kol, jídla a pití, přírody, domorodců, detailů..
2. Humor na cestách
Nemusí to být jen žertovné momentky – hledejte vtip a radost kolem sebe: rozesmátí klienti i skupinky, nečekaná setkání, pohoda v kempu , osel co jde pozadu…
3. Reklama na spokojeného klienta na dovolené 
Říkáme jim jednoduše „katalogové“: z výrazu tváře je možné vyčíst spokojenost mnoha druhů a je jedno, jestli je to cyklista, turista nebo poznávač.
4. Fotíme se v Adventurním tričku / dresu
V této kategorii se meze vaší fantazii nekladou. Jsme zvědaví, jestli trumfnete naše klienty, kteří mají letos stejné téma :)

Co můžete vyhrát:

Ceny pro 1. kategorii TOP 10 mého zájezdu:

Ceny pro 2–4. kategorii:

1. cena: 3 000 Kč
2. cena: 2 500 Kč
3. cena: 2 000 Kč
4. cena: 1 500 Kč
5. cena: 1 000 Kč
6.–10. cena: hodnotné věcné ceny

1. cena:  1 000 Kč
2. cena:  800 Kč
3. cena:  600 Kč
4. cena:  400 Kč
5. cena:  300 Kč
6.–10. cena: hodnotné věcné ceny


Podmínky soutěže:

 • Fotografie zasílejte nejpozději do 30. 9. 2017prostřednictvím některé ze služeb: uschovna.cz, transferxl.com nebo wetransfer.com směrovaných na mail foto.pruvodci@adventura.cz
 • Do kategorie č. 1 „TOP 10“ zasílejte sadu 10 fotografií. Kategorie č. 2–4 jsou určeny pro jednotlivé fotky.
 • Do soutěže budou zařazeny nejvýše 3 fotografie, resp. 3 sady od jednoho autora v každé kategorii. Fotografie se nesmí opakovat a nesmí být zařazena do více kategorií zároveň.
 • Minimální rozměr jedné fotografie je 1600x1200 pixelů při rozlišení 300 DPI.
 • Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (zájezd, země, místo), kategorii a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s těmito podmínkami a pravidly, zejména s oprávněním pořadatele fotografie zveřejnit (viz Pravidla soutěže).

Pravidla soutěže:

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími podmínkami:

 • Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s Podmínkami soutěže.
 • Soutěžící smí do soutěže zaslat pouze fotografie, jejichž je jediným autorem.
 • Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.
 • Za účast v soutěži se neplatí žádný vklad.
 • Soutěže se nemohou zúčastnit kmenoví zaměstnanci CK Adventura (soutěž je výhradně určena pro všechny oslovené spolupracující průvodce, kuchaře či řidiče).
 • Pro prvních pět výherců z každé kategorie máme připravené finanční odměny v celkové hodnotě 20 000 Kč a pro dalších 5 míst z každé kategorie celkem 20 hodnotných věcných cen (čelovky, šátky, brašny, trička,…). Peněžní odměny budou vyplaceny formou autorského honoráře.
 • Pro vyhodnocení a udělení cen jednotlivé kategorie je třeba minimálně 40 přihlášených fotografií/sad. Pokud jich bude méně, vyhrazujeme si právo tyto kategorie sloučit a vyhodnotit společně.
 • Vítězné snímky pro kategorie č. 2–4 vyberete sami hlasováním: nejvíc like = vítěz. Toto hlasování bude probíhat minimálně 14 dní po zveřejnění fotografií. Vyhodnocení kategorie „TOP 10“ provede minimálně 5členná Adventurní porota.
 • Výherci budou zveřejnění na FB skupině nebo na www.adventura.cz nejpozději do 31. 10. 2017.

Pořadatel soutěže:

Adventura s.r.o., Voroněžská 20, 101 00 Praha 10, tel.: +420 271 741 734-6, fax: +420 271 741 737, e-mail: foto.pruvodci@adventura.cz, http://www.adventura.cz/

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.