Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

PRŮVODCOVSKÁ FOTOSOUTĚŽ 2017

PRŮVODCOVSKÁ FOTOSOUTĚŽ 2017

Fotky z cest jsou nejlepší propagací budoucích zájezdů. Rádi bychom u zájezdů nabízeli aktuální a neokoukané fotky. Rozhodli jsme se, že kromě již tradiční fotosoutěže pro naše klienty, letos vyhlásíme i speciální fotosoutěž pouze pro vás - naše průvodce. 

Školení průvodců - Kuks duben 2016Cestou na mys Dobré nadějeCarcassonne

Pošlete nám vaše fotografie ze zájezdů s Adventurou
a vyhrajte některou z mnoha cen!

 • Připravili jsme pro vás celkem 4 soutěžní kategorie.
 • V každé kategorii odměníme 10 nejlepších, takže máte možnost vyhrát některou ze 40 cen!
 • Nejlepším z vás rozdáme téměř 20 tisíc Kč a 20 věcných cen.
 • O nejlepších rozhodnete vy sami.

Vyhlašujeme tyto 4 kategorie fotosoutěže průvodců Adventury:

1. TOP 10 mého zájezdu
Sada 10 fotografií z jednoho zájezdu. Vyberte to nejlepší a pošlete od každého trošku: kombinaci lidí, míst, kol, jídla a pití, přírody, domorodců, detailů..
2. Humor na cestách
Nemusí to být jen žertovné momentky – hledejte vtip a radost kolem sebe: rozesmátí klienti i skupinky, nečekaná setkání, pohoda v kempu , osel co jde pozadu…
3. Reklama na spokojeného klienta na dovolené 
Říkáme jim jednoduše „katalogové“: z výrazu tváře je možné vyčíst spokojenost mnoha druhů a je jedno, jestli je to cyklista, turista nebo poznávač.
4. Fotíme se v Adventurním tričku / dresu
V této kategorii se meze vaší fantazii nekladou. Jsme zvědaví, jestli trumfnete naše klienty, kteří mají letos stejné téma :)

Co můžete vyhrát:

Ceny pro 1. kategorii TOP 10 mého zájezdu:

Ceny pro 2–4. kategorii:

1. cena: 3 000 Kč
2. cena: 2 500 Kč
3. cena: 2 000 Kč
4. cena: 1 500 Kč
5. cena: 1 000 Kč
6.–10. cena: hodnotné věcné ceny

1. cena:  1 000 Kč
2. cena:  800 Kč
3. cena:  600 Kč
4. cena:  400 Kč
5. cena:  300 Kč
6.–10. cena: hodnotné věcné ceny


Podmínky soutěže:

 • Fotografie zasílejte nejpozději do 30. 9. 2017prostřednictvím některé ze služeb: uschovna.cz, transferxl.com nebo wetransfer.com směrovaných na mail foto.pruvodci@adventura.cz
 • Do kategorie č. 1 „TOP 10“ zasílejte sadu 10 fotografií. Kategorie č. 2–4 jsou určeny pro jednotlivé fotky.
 • Do soutěže budou zařazeny nejvýše 3 fotografie, resp. 3 sady od jednoho autora v každé kategorii. Fotografie se nesmí opakovat a nesmí být zařazena do více kategorií zároveň.
 • Minimální rozměr jedné fotografie je 1600x1200 pixelů při rozlišení 300 DPI.
 • Nezapomeňte napsat, kde jste fotografie pořídili (zájezd, země, místo), kategorii a svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 • Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s těmito podmínkami a pravidly, zejména s oprávněním pořadatele fotografie zveřejnit (viz Pravidla soutěže).

Pravidla soutěže:

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími podmínkami:

 • Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s Podmínkami soutěže.
 • Soutěžící smí do soutěže zaslat pouze fotografie, jejichž je jediným autorem.
 • Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.
 • Za účast v soutěži se neplatí žádný vklad.
 • Soutěže se nemohou zúčastnit kmenoví zaměstnanci CK Adventura (soutěž je výhradně určena pro všechny oslovené spolupracující průvodce, kuchaře či řidiče).
 • Pro prvních pět výherců z každé kategorie máme připravené finanční odměny v celkové hodnotě 20 000 Kč a pro dalších 5 míst z každé kategorie celkem 20 hodnotných věcných cen (čelovky, šátky, brašny, trička,…). Peněžní odměny budou vyplaceny formou autorského honoráře.
 • Pro vyhodnocení a udělení cen jednotlivé kategorie je třeba minimálně 40 přihlášených fotografií/sad. Pokud jich bude méně, vyhrazujeme si právo tyto kategorie sloučit a vyhodnotit společně.
 • Vítězné snímky pro kategorie č. 2–4 vyberete sami hlasováním: nejvíc like = vítěz. Toto hlasování bude probíhat minimálně 14 dní po zveřejnění fotografií. Vyhodnocení kategorie „TOP 10“ provede minimálně 5členná Adventurní porota.
 • Výherci budou zveřejnění na FB skupině nebo na www.adventura.cz nejpozději do 31. 10. 2017.
 • TERMÍN PRO UZÁVĚRKU I VYHODNOCENÍ BYL OPERATIVNĚ POSUNUT O 1 MĚSÍC - TJ. HLASOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT DO 30. 11. 2017

Pořadatel soutěže:

Adventura s.r.o., Voroněžská 20, 101 00 Praha 10, tel.: +420 271 741 734-6, fax: +420 271 741 737, e-mail: foto.pruvodci@adventura.cz, http://www.adventura.cz/

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.