Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Žhavé novinky pro naše zapálené průvodce

Žhavé novinky pro naše zapálené průvodce

Žhavé novinky pro naše zapálené průvodce :)

Adventura

Zažít život

Zažít život

Naši milí průvodci a průvodkyně :)
Před začátkem prázdnin vám posíláme několik důležitých novinek z Adventury, které se vás bezprostředně týkají. Doufáme, že se vám budou líbit.

 

Naši VIP průvodci na www.adventura.cz

Rádi bychom našim zákazníkům podrobněji představili nejdůležitější osoby na zájezdu, kterými jste právě vy. Proto se chystáme o každém z vás zveřejnit na webu Adventury krátký medailonek, v rámci kterého dostanete prostor i pro prezentaci vašich nejlepších fotografií. Jakmile bude tato vaše stránka připravena a zveřejněna, bude možné odkaz na váš profil zobrazit u detailu zájezdu, na který se jako průvodce chystáte.
V dohledné době prosím očekávejte e-mail s dotazníkem a zároveň žádostí o váš fotoportrét – nejlépe samozřejmě cestovatelský.

 

Průvodcovská fotosoutěž

Fotky z cest jsou nejlepší propagací budoucích zájezdů. Rádi bychom u zájezdů nabízeli aktuální a neokoukané fotky. Rozhodli jsme se, že kromě již tradiční fotosoutěže pro naše klienty, letos vyhlásíme i speciální fotosoutěž pouze pro vás.
Ve zkratce: Odměníme 40 z vás – rozdáme téměř 30 tisíc Kč. O vítězných snímcích rozhodnete vy sami. Kategorie jsou 4 a do každé můžete zaslat 3 své výtvory: TOP 10 mého zájezdu, Humor na cestách, Reklama na spokojeného klienta na dovolené, Fotíme se v Adventurním tričku / dresu.
Podrobnosti najdete na stránce
https://www.adventura.cz/pruvodci/pruvodcovska-fotosoutez-2017/

 

Zakládáme skupinu Adventurních průvodců na Facebooku

Doba je rychlá, informace se šíří rychlostí blesku. Chceme vám je poskytovat pružnější formou než je e-mail. Proto zakládáme uzavřenou skupinu pouze pro naše průvodce, do které budete v blízké době pozváni.
Rádi bychom zde zveřejňovali aktuální nabídky práce, akční nabídky na poslední místa, horké informace z regionů, ale také aktualizace pracovních postupů nebo dokumenty ke stažení. Můžeme zde řešit dotazy, vzájemně si sdělovat zkušenosti… S 90% pravděpodobností právě zde na podzim zahájíme vaše hlasování o vítězi prvního ročníku vaší fotosoutěže.

 

Už teď se těšíme na vaše odpovědi a fotky.

Přejeme hezké léto a samé pohodové klienty.

Iveta a Blanka, Adventura

Blanka Lahovská
propagace
tel.: +420 234 704 762
mobil: +420 736 753 618

Iveta Hadravová
IT a správa webu
tel.: +420 234 704 700
mobil: +420 604 281 095

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.