Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Silvretta – skialpový kurz

Naučte se na skialpech pohybovat bezpečně
turistické zájezdylyžování a skialpinismus★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
14. 3. – 17. 3. 20194 dny7 680 Kč19901901
Základní cena 7 680 Kč
18. 4. – 21. 4. 20194 dny7 680 Kč19901902
25. 4. – 28. 4. 20194 dny7 680 Kč19901903

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

Ideální skialpová sezona v Alpách probíhá od začátku března do začátku května

Všechny naše skialpové kurzy a zájezdy vám ochotně připravíme na míru pro skupinu o velikosti 1-8 účastníků

Popis

Lákají vás ledovce a vrcholy Alp v zimních a jarních měsících, tedy v době, kdy jsou dostupné pouze na skialpinistických lyžích, ale nemáte dost zkušeností? Právě pro vás jsme připravili kurzy bezpečného pohybu v zimním horském terénu. Během tří dnů vás v malé skupině naučíme základům pohybu a bezpečnosti na skialpinistických túrách. Dozvíte se vše důležité o výzbroji a výstroji, naučíte se základním prvkům výstupu a sjezdu na lyžích ve volném terénu, seznámíte se ze základy lavinové prevence. Pokud jste začátečníci, nestanou se z vás po třech dnech zkušení skialpinisté, ale rozhodně na této cestě uděláte velký krok.

Na co se můžete těšit?

 • Tři dny výuky bezpečného pohybu na skialpinistických lyžích
 • Vhodné pro začínající skialpnisty
 • Ubytování na chatě s možností polopenze
 • Silvretta - nádherná horská oblast na rakousko-švýcarském pomezí
 • Zapůjčení lavinového setu Pieps v ceně kurzu

Program

 • 1. den

  Odjezd ráno do Rakouska do Partenenu (2039 m), výjezd lanovkou a taxi na Bielerhöhe (2039 m), výstup na lyžích na chatu Wiesbadenerhütte (2443 m) cca 2,5 hod.

 • 2. den

  Celodenní túra, praktický nácvik chůze na lyžích po ledovci, základní dovednosti – otočky v různém sklonu svahu, použití stoupacích pásů a kompletního lavinového vybavení; výstup na Dreiländerspitze (3197 m).

 • 3. den

  Celodenní túra, používání stoupacích želez a cepínu, brzdění a zachytávání pádu; nácvik orientace v terénu, práce s mapou a plánování túry, výstupy na Piz Buin (3312 m), případně na Silvrettahorn (3244 m).

 • 4. den

  Sjezd z chaty dolinou Bieltal na Bielerhöhe; odpoledne odjezd, návrat ve večerních hodinách.

Podmínky

Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura!

V ceně zahrnuto:

horský vůdce s licencí UIAGM, doprava mikrobusem, zapůjčení vybavení na ledovce, zapůjčení lavinového setu Pieps , pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

ubytování – 3x na chatě Wiesbadenerhütte asi 18 EUR/noc, vč. polopenze asi 51 EUR/noc (členové Alpenvereinu sleva na ubytování 50 %), lanovka asi 13,4 EUR, taxi do sedla Bielerhöhe a zpět asi 20 EUR

Velikost skupiny:

5–8 účastníků.

Poznámka:

TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro naše horské zájezdy: Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení horolezeckého vybavení na ledovcové túry. Používáme standardní horolezecké vybavení, které odpovídá normám UIAA (Mezinárodní horolezecké asociace) sedací úvazek, stoupací železa, cepín, 9mm horolezecké lano, karabiny a horolezecká přilba.
Skialpinistické vybavení (lyže, boty, stoupací pásy), Pokud nevlastníte svoje vlastní vybavení, poradíme vám s nákupem nebo jeho zapůjčením u našich partnerů: ALPSPORT Praha 1 nebo SAGITA Jičín.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k horským zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 02_HORY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.