Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Vánoce a Silvestr na Kubě

poznávací zájezdy★★ jsem ochoten cestovat skromněji

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
20. 12. 2019 – 3. 1. 202015 dní64 900 Kč25761001

AKTUÁLNĚ PLNO!

Odlet z Prahy je 20.12. v 0:35 ráno, sraz na letišti 19.12. ve 22:35.

 

Základní cena 64 900 Kč
Služby za příplatek
Kubánské vízum900 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný6 700 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Štědrý večer na východě ostrova – v Baracoa
  • Silvestrovský přípitek s „Cuba libre“ v Trinidadu
  • Relax na karibských plážích
  • Hory, tropická příroda i koloniální architektura

Popis

Prožijte Vánoce a konec roku netradičně. V zemi plné hudby a tance, v zemi podmanivé salsy, v zemi s nádhernou koloniální architekturou a pestrou přírodou. Na Kubě. Štědrý večer strávíme v krásném městečku Baracoa, Nový rok oslavíme se sklenkou vyhlášeného rumu či některým s kubánských koktejlů. Odpočineme si, vykoupeme se na písečných plážích Karibského moře, navštívíme nejpřitažlivější místa této země. Ubytování v soukromí nám umožní blíže poznat skutečný život přátelských a pohostinných Kubánců, poznamenaný léty izolace a autoritářského socialismu. Vřele doporučujeme polopenzi u hostitelských rodin, výběr jídla je vždy pestrý a bohatý. Prožijte Vánoce a konec roku s nezapomenutelnými zážitky. 

Program

1. den

Letecky Praha - Havana.

2. den

Prohlídka Havany: hlavní město Karibiku nabité jedinečnou elektrizující atmosférou, Capitolio, Muzeum rumu, všudypřítomné pomníky kubánských revolucí, pevnost El MorroFloridita – oblíbený bar Ernesta Hemingwaye a kolébka nápoje "daiquirí". Noční přejezd Havana - Santiago de Cuba.

3. - 4. den

Santiago de Cuba, prohlídka města - nejstarší dům na Kubě z roku 1522, pevnost San Pedro de la Roca , kasárna Moncada, hřbitov Santa Ifigenia. Následující den přejezd do Baracoa. 

5. - 6. den

Baracoa – nejstarší koloniální přímořské městečko z r. 1512 s bohatým kulturním životem a mimořádně malebným okolím. Výlet k vodopádům na řece Duaba, koupání v průzračných tůních, pláž Maguana; výstup na stolovou horu El Yunque. Večer seznámení s tradiční kubánskou hudbou a míchanými nápoji mojito či cuba libre. Štědrovečerní večeře v malebném městečku.

7.den

Playita – místo vylodění José Martího s možností koupání na oblázkové pláži; přejezd do poklidného města Bayamo, kolébky bojů za nezávislost Kuby.

8. den

Přejezd do centrální části ostrova, do městečka Banao. Cestou si prohlédneme koloniální  město Camagüey  a Sancti Spiritus

9. den

NP Lomas de Banao; výlet pěšky nebo na mulách na sedlo La Sabina; osvěžující koupání v horské říčce; přejezd do Trinidadu .

10. - 12. den

Proslulé koloniální město Trinidad  s množstvím památek, muzeí a jedinečnou atmosférou. Návštěva koloniálního cukrovaru Manaca Iznaga (cca 30 km).  Centrum starého Trinidadu.  Silvestrovský večer s kubánskou hudbou a možnost novoročního přípitku se sklenkou "Cuba libre". Koupání v průzračném Karibiku.

13.den

Cienfuegos – prohlídka neoklasicistního centra města; přejezd do západní části ostrova spojený s průjezdem pobřeží Zátoky Sviní, místem vylodění kontrarevolucionářů v roce 1961; návštěva krokodýlí farmy v Guamá

14. den

Havana – bohaté koloniální paláce, pevnosti a chrámy, nejstarší divadlo Nového světa, všudypřítomné pomníky všech kubánských revolucí, návštěva centra nové Havany La Rampa se známou zmrzlinárnou Copelia; procházka po nábřeží El Malecón.

15. den

Letecky zpět do Prahy.

Podmínky