Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Kanárské ostrovy – Silvestr na Tenerife

poznávací zájezdyturistické zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
27. 12. 2020 – 4. 1. 20219 dní39 700 Kč24066101

Termín zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letech. 

Základní cena 39 700 Kč
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný3 500 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Výstup na Pico de Teide (3 718m) s dopomocí lanovky
  • Ochutnávka skvělých vín v okolí La Laguny 
  • Poznávací program s pěšími výlety
  • Ubytování na jednom místě v příjemném lázeňském městě

Popis

Vnímat ostrov Tenerife jen jako plážovou destinaci by znamenalo velkou chybu. Koupání je zde samozřejmě také příjemné v téměř jakoukoli roční dobu, ale aktivnějším cestovatelům nabízejí „Kanáry“ jako hlavní lákadlo především krásnou romantickou přírodu, velmi pestrou a často překvapivě opuštěnou.

Vychutnejte si s námi konec roku uprostřed nekonečného Atlantiku. Během našeho putování se zaměříme nejen na poznávání jedinečných scenerií Národního parku Teide, pohoří Anaga či nejkrásnějších pláží na jihu ostrova. U sklenky vína s tradičním kozím sýrem však pronikneme především do pohody a lehkosti životního stylu místních obyvatel, kteří jakoby neznali uspěchaný způsob života kontinentální Evropy. Oslavte s námi konec roku na Tenerife a nebudete litovat.

Program

1.den

Letecky Praha – Tenerife; večerní prohlídka koloniálního města Puerto de La Cruz.

2.den

Puerto de La Cruz a La Orotava – pokračování v prohlídce města, procházka historickým centrem, možnost posezení v některé z útulných kavárniček; odpoledne návštěva Observatorio del Teide – prohlídka jednoho z nelepších míst k pozorování hvězd na severní polokouli; fakultativní projížďka lodí v okolí Los Gigantes.

3.den

Výstup na Pico del Teide (3718 m) s dopomocí lanovky, od níž už není vrchol daleko (viz poznámka), obvyklé jsou zde nadoblačné výhledy až na sousední ostrovy; odpolední procházka kolem bizadrních skalních útvarů v NP Teide a krátký nenáročný výlet v měsíční krajině - Paisaje Lunar na okraji náhorní plošiny NP Teide; variantně odpočinek u Atlantiku na plážích městečka El Medano.

4.den

Punta Teno - návštěva nejzápadnějšího bodu Tenerife; pronikneme do místního životního stylu ve městečku Garachico; návštěva bodegy a vinice v Icod de los Vinos a ochutnávka sýrů typických pro Kanárské souostroví.

5. den

Pohoří Anaga – geologicky nejstarší část ostrova protkaná desítkami turistických stezek, ze kterých skrze majestátní scenerie hor můžete pozorovat nekonečný oceán. Večer silvestrovský přípitek na břehu Atlantiku.

6. den

Santa Cruz de Tenerife - prohlídka historického centra hlavního města ostrova; poklidné odpoledne v nejkrásnějším koloniálním klenotu ostrova, městě San Cristobal de La Laguna, případně relaxace na pláži Playa de las Teresitas.

7. den

Hornaté západní pobřeží ostrova, sestup slavnou soutěskou Masca k moři, koupání a návrat lodí podél závratných skalních stěn Los Gigantes

8. den

Pirámides de Güímar - dopolední prohlídka z velké části restaurovaných pyramid. Letecky zpět do Prahy.

Podmínky