Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Madeira, Porto Santo a Lisabon

poznávací zájezdyhotely, penziony, chatysnídaněstandard služeb 3*

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
19. 8. – 28. 8. 201710 dní34 800 Kč25052701

AKTUÁLNĚ PLNO!

Popis

Rádi poznáváte krásu přírody, bujné vegetace, ale i historických skvostů minulé doby? Nevadí vám prolenošit den na zlatě se třpytící písečné pláži? Pak se s námi vydejte na tento zájezd, který nabízí ideální kombinaci všeho. Naše cesta nás nejprve zavede na ostrov Madeira, který je nazýván Ostrovem věčného jara nebo Květinovým ostrovem. Proslavil se nejen pestrou přírodou, skvělým vínem a přátelskou atmosférou, ale v poslední době zejména ideálními podmínkami pro pěší turistiku podél zavodňovacích kanálů, tzv. levád. Východiskem našeho pobytu bude Funchal, hlavní město ostrova. Odsud budeme mikrobusem vyrážet na jednodenní výlety, během kterých poznáme opravdu celý ostrov v jeho bohatosti a kráse. Naše další kroky povedou na nedaleký ostrov Porto Santo, jenž má přízvisko koupací. Najdeme zde desetikilometrovou zlatě zářící písečnou pláž, které nikdo neodolá, k lenošení a relaxaci přímo vybízí. V závěru zájezdu zavítáme do hlavního města Portugalska – Lisabonu. Toto nádherné město a jeho okolí nabízí k objevování řadu tajuplných uliček a zákoutí, příjemné kavárničky k posezení a také prohlídku historických pamětihodností z let dávno minulých.

Na co se můžete těšit?

 • Madeira – subtropický ráj v Atlantiku
 • Porto Santo – romantický ostrov se zlatě zářící písečnou pláží
 • Lisabon – město bohaté historie i moderní architektury
 • Kombinace přírodních i architektonických skvostů
 • Aktivní pohyb i lenošení na pláži s ubytováním v hotelu ***
 • Madeira získala prestižní ocenění "Nejlepší světová ostrovní destinace" pro rok 2015

Program

 • 1. den

  Odpolední odlet z Prahy, večerní přílet do Funchalu.

 • 2. den

  Ponta de São Lorenço – výlet na romantické útesy v nejvýchodnějším cípu ostrova; dle počasí koupání na pláži Prainha, nebo návštěva Cannicalu.

 • 3. den

  Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Paul da Serra – divukrásnou scenerií podle levád k jezeru Pětadvaceti pramenů. Prohlídka malebného městečka Porto Moniz v severozápadním cípu ostrova, bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.

 • 4. den

  Funchal – slavný květinový a rybí trh v tržnici Mercado dos Lavradores, ochutnávka madeirského vína, městská botanická zahrada a známý „montský tobogan“ – sjezd strmými ulicemi města na dřevěných saních.

 • 5. den

  Pico do Arieiro (1818 m) – výjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova, fantastické výhledy na dramatickou velehorskou krajinu a nejvyšší horu Pico Ruivo; Verada dos Balcões – přesun do Riveiro Frio na pstruží farmu, odtud krátkou levádou vavřínovým lesem na nejkrásnější otevřenou vyhlídku ostrova. Při zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana – skanzen Casas del Colmos, eventuálně návštěva vulkanických jeskyní v São Vicente.

 • 6. – 7. den

  Ráno trajektem na Porto Santo – ostrov s desetikilometrovou písečnou pláží, odpočinek, koupání, návštěva muzea Kryštofa Kolumba; druhý den ve večerních hodinách přelet do Lisabonu. 

 • 8. den

  Lisabon – návštěva čtvrti Belém: slavná Belémská věž, památník objevitelů a klášter sv. Jeronýma; nejsarší lisabonská čtvrt Alfama s bludištěm točitých uliček, zřícenina románského hradu Sv. Jiří.

 • 9. den

  Sintra – bývalé královské letní sídlo, historické stavby, palácové komplexy a rozlehlé parky, návštěva starého královského paláce, přesun na Cabo de Roca – nejzápadnější výběžek Portugalska a kontinentální Evropy, návrat do Lisabonu.

 • 10. den

  Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Funchal / Porto Santo–Lisabon–Praha, 1x trajekt Funchal–Porto Santo, doprava pronajatými mikrobusy na Madeiře a doprava v Lisabonu, transfery na i z letiště, 9x hotel *** se snídaní, informační materiály.

Fakultativní služby:

montský tobogan (cca 15 EUR), tradiční madeirský večer (cca 22 EUR) aj.

Pořadatel:
CK Adventura
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.