Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Korsika na kole v pohodě

Korsika na kole s úsměvem
dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
5. 9. – 16. 9. 201912 dní-1%16 820 Kč16 990 Kč15 830 Kč11251911

 

Základní cena -1%16 820 Kč16 990 KčFirst-minute sleva do 5.6.2019.
Dětská cena do 15 let-1%15 830 Kč15 990 KčFirst-minute sleva do 5.6.2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný5 100 Kč

Popis

Korsika je ostrovem krásných pláží, průzračného moře a neuvěřitelných přírodních útvarů. Nabízíme  vám zde citlivě namíchaný koktejl cyklistiky, plážování a poznávání. Během deseti dní navštívíme nejvýznamnější korsická města, vychutnáme si nejkrásnější cyklistické trasy a dopřejeme si báječné koupání v moři. Zamíříme do západní a jižní části ostrova, odkud využijeme podpory autobusu do horských sedel a malebnou krajinou budeme sjíždět na kole zpátky k moři. Cestou nás bude provázet všudypřítomná vůně makchie (Napoleon prý jednou prohlásil, že podle ní by poznal svůj rodný ostrov i se zavázanýma očima). Program je koncipován tak, že strávíme vždy tři noci na jednom místě u moře, a můžeme tak vhodně kombinovat cyklistický i relaxační program. Denní výlety s podporou autobusu vycházejí vstříc všem výkonnostním úrovním cyklistů. V září má Korsika optimální klima pro cyklistiku, denní teploty jsou příjemné a silnice nejsou tak plné, jako v letní sezoně.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové výlety s podporou autobusu
 • Ubytování v bungalovech s kuchyňkou
 • Azurové moře s písečnými plážemi
 • Přírodní krásy a lokality UNESCO

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd dopoledne, noční přejezd do Itálie; ranní trajekt do korsické Bastie, napříč korsickým národním parkem na západní pobřeží.

 • 3. den

  Autobusem do nejvýše položeného sedla na Korsice – Col de Vergio (1477 m) a dále nekonečný 34kilometrový sjezd na kole přes Évisu do Porta (pro zájemce malá zajížďka do kaňonu Spelunca ); fantastické přírodní útvary Calanche, malebná korsická vesnička Piana (50 km).

 • 4. den

  Okruh korsickým vnitrozemím přes malebnou horskou vesničku Vico; možnost koupání v řece Liamone, přes Casaglione zpět na pobřeží; odpočinek a koupání na pláži u kempu (50 km).

 • 5. den

  Hlavní město Ajaccio, typické korsické tržiště, muzeum a rodný dům Napoleona; odpoledne na kole údolím řeky Taravo (korkové duby, olivy, vinná réva) za prehistorickou kulturou Filitosa až do Propriana (30 km), možnost prodloužení podél pobřeží (57 km).

 • 6. den

  Autobusem do nejkorsičtějšího z korsických měst Sartène; na kole k megalitickým památkám Cauria (35 km).

 • 7. den

  Autobusem do sedla Col de St. Eustache a odtud na kole svéráznou krajinou s nádhernými výhledy, přes vesničky Aullène, Zonza a Ste. Lucie de Tallano zpět k moři do Propriana (50 km); alternativně přes sedlo s vesničou Arbellara (64 km).

 • 8. den

  Bílá perla ostrova Bonifacio (prohlídka města, fakultativní vyjížďka lodí), přejezd autobusem na východní pobřeží (den bez kol).

 • 9. den

  Skalní útvary a vodopád Piscia de Gallu, přehrada L´Ospedale, sjezd k moři (35 km); alternativně přes Zonzu a Levii (75 km) nebo okruh z kempu na nejkrásnější pláže ostrova (36 km).

 • 10. den

  Autobusem k přehradě L'Ospédale a dále přes sedlo Col de Bavella (1218 m) s bílou madonou, famózní výhledy na všechny strany - skalní scenérie věží Bavella, dohled až na moře; na kole údolím a kolem kaskád říčky Polischellu do Solenzary, možnost koupání (55 km).

 • 11.–12. den

  Ranní/dopolední přejezd do Bastie, odpolední/podvečerní trajekt na pevninu, noční přesun přes Itálii a Německo, návrat následující den kolem poledne/odpoledne.

Podmínky

GALERIE: UBYTOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY