Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Černá Hora na kole v pohodě

Starobylá města a olivovníky
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
26. 7. – 4. 8. 201910 dní-1%16 820 Kč16 990 Kč od 11 078 Kč11395906

autobusem, kreativní program

Základní cena -1%16 820 Kč16 990 KčFirst-minute sleva do 26.4.2019.
Dětská cena do 15 let-1%15 830 Kč15 990 KčFirst-minute sleva do 26.4.2019.
Dětská cena do 6 let-1%11 078 Kč11 190 KčFirst-minute sleva do 26.4.2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný5 900 Kč
27. 7. – 3. 8. 20198 dní-1%25 235 Kč25 490 Kč od 19 493 Kč11395907

letecky, kreativní program

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Popis

Černá Hora, to je malý hornatý stát na jihovýchodě Evropy. V zemi velké jako Středočeský kraj se nachází řada přírodních i kulturních překvapení. Vypravíme se do oblasti černohorského přímoří. Užijeme si zde nenáročné cyklistické trasy, koupání ve vlnách Jadranu a fascinující scenerii horského masivu Lovčen, který se tyčí jen pár kilometrů od písečných pláží. Čeká nás slavná Boka Kotorská , největší přírodní záliv na jihu Jaderského moře, famózní sjezd serpentinami do nejkrásnějšího černohorského města Kotor , Skadarské jezero plné vzácného ptactva, městečko Ulcinj s orientální atmosférou a další perličky, které tato malá, ale velice pestrá země nabízí. Na své si přijdou i mlsné jazýčky, každý den ochutnáme některou ze specialit balkánské kuchyně včetně vyhlášeného Njegušského pršutu. 

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Ubytování u moře v hotelu s polopenzí
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Pravoslavné i muslimské památky
 • Středomořský přístav Kotor , dalmatské pobřeží
 • Speciality balkánské kuchyně včetně Njegušského pršutu

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd ráno, noční přejezd do Černé Hory na pobřeží Jaderského moře do města Budva poblíž Kotoru, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši, přejezd přes sedlo nad Boku Kotorskou , sjezd serpentinami do Kotoru, prohlídka města, koupání na městské pláži.

 • 4. den

  Autobusem na náhorní plošinu ke kostelíku v Dragalj, odtud na kole po staré silnici do Ledenice (občerstvení), sjezd k Boce Kotorské  do Risanu, návštěva antické památky Rimski mozaici, poté možnost výletu lodí z Perastu na Gospu, od Škrpjela a ostrov sv. Jiří a pak podél Boky Kotorské přejezd na trajekt do Kamenari, přejezd přes úžinu Verige do Lepetane a podél moře vyhlídkovou silničkou ke Kotoru, možnost koupání; vrchařská prémie – možnost prodloužení trasy z Dragalj do Crkvice (6 km stoupání a pak sjezd do Risanu), (40–50 km, dle varianty).

 • 5. den

  Na kole kolem poloostrova Luštica, možnost výletu lodí do Modré jeskyně a k pevnosti Forte Mare ze 14 . století na ostrově Mamula, návštěva vesničky Rosé s ponorkovými bunkry, koupání na plážích, Saliny – ptačí rezervace, (kopcovitá trasa, 35–45 km).

 • 6. den

  Autobusem návštěva Stareho Baru a města Ulcinj (koupání cestou), nebo fakultativně výlet na lodi po Boce Kotorské (celodenní výlet), nebo odpočinek na pláži (den bez kol).

 • 7. den

  Autobusem k Cetinje, na kole do Rijeka Crnojevića (vyhlídka na Stari most, možnost plavby na lodi do Virpazaru) a průjezd NP Skadarsko jezero až do Virpazaru (asi 45 km), dále autobusem do Budvy.

 • 8. den

  Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši a návštěva pršutárny (nákup lahůdek), na kole stoupání okolo Štirovniku na křižovatku pod Jezerski Vrh (11 km), (možnost výjezdu k Njegošiho mauzoleu – 3 km stoupání), sjezd přes Ivanova Korita do Cetinje (17 km, bývalé hlavní město černohorského království, prohlídka starobylého města), poté návrat autobusem do hotelu.

 • 9.–10. den

  Ráno loučení s mořem, dopoledne odjezd, příjezd následující den dopoledne.

Podmínky

GALERIE: UBYTOVÁNÍ