Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Černá Hora na kole v pohodě

Starobylá města a olivovníky
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
8. 6. – 17. 6. 201810 dní13 990 Kč od 9 790 Kč11395802

UZAVŘENO, autobusem

Základní cena 13 990 Kč
Dětská cena do 15 let12 990 Kč
Dětská cena do 6 let9 790 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný2 900 Kč
9. 6. – 16. 6. 20188 dní21 490 Kč od 17 290 Kč11395803

UZAVŘENO, letecky

17. 8. – 26. 8. 201810 dní15 990 Kč od 11 190 Kč11395806

AKTUÁLNĚ PLNO! - autobusem, kreativní program

18. 8. – 25. 8. 20188 dní23 490 Kč od 18 690 Kč11395807

AKTUÁLNĚ PLNO! - letecky, kreativní program

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen, červen

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Černá Hora, to je malý hornatý stát na jihovýchodě Evropy. V zemi velké jako Středočeský kraj se nachází řada přírodních i kulturních překvapení. Vypravíme se do oblasti černohorského přímoří. Užijeme si zde nenáročné cyklistické trasy, koupání ve vlnách Jadranu a fascinující scenerii horského masivu Lovčen, který se tyčí jen pár kilometrů od písečných pláží. Čeká nás slavná Boka Kotorská , největší přírodní záliv na jihu Jaderského moře, famózní sjezd serpentinami do nejkrásnějšího černohorského města Kotor , Skadarské jezero plné vzácného ptactva, městečko Ulcinj s orientální atmosférou a další perličky, které tato malá, ale velice pestrá země nabízí. Na své si přijdou i mlsné jazýčky, každý den ochutnáme některou ze specialit balkánské kuchyně včetně vyhlášeného Njegušského pršutu. 

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Ubytování u moře v hotelu s polopenzí
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Pravoslavné i muslimské památky
 • Středomořský přístav Kotor , dalmatské pobřeží
 • Speciality balkánské kuchyně včetně Njegušského pršutu

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd ráno, noční přejezd do Černé Hory na pobřeží Jaderského moře do města Budva poblíž Kotoru, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši, přejezd přes sedlo nad Boku Kotorskou , sjezd serpentinami do Kotoru, prohlídka města, koupání na městské pláži.

 • 4. den

  Autobusem na náhorní plošinu ke kostelíku v Dragalj, odtud na kole po staré silnici do Ledenice (občerstvení), sjezd k Boce Kotorské  do Risanu, návštěva antické památky Rimski mozaici, poté možnost výletu lodí z Perastu na Gospu, od Škrpjela a ostrov sv. Jiří a pak podél Boky Kotorské přejezd na trajekt do Kamenari, přejezd přes úžinu Verige do Lepetane a podél moře vyhlídkovou silničkou ke Kotoru, možnost koupání; vrchařská prémie – možnost prodloužení trasy z Dragalj do Crkvice (6 km stoupání a pak sjezd do Risanu), (40–50 km, dle varianty).

 • 5. den

  Na kole kolem poloostrova Luštica, možnost výletu lodí do Modré jeskyně a k pevnosti Forte Mare ze 14 . století na ostrově Mamula, návštěva vesničky Rosé s ponorkovými bunkry, koupání na plážích, Saliny – ptačí rezervace, (kopcovitá trasa, 35–45 km).

 • 6. den

  Autobusem návštěva Stareho Baru a města Ulcinj (koupání cestou), nebo fakultativně výlet na lodi po Boce Kotorské (celodenní výlet), nebo odpočinek na pláži (den bez kol).

 • 7. den

  Autobusem k Cetinje, na kole do Rijeka Crnojevića (vyhlídka na Stari most, možnost plavby na lodi do Virpazaru) a průjezd NP Skadarsko jezero až do Virpazaru (asi 45 km), dále autobusem do Budvy.

 • 8. den

  Autobusem do srdce pohoří Lovćen k Njegoši a návštěva pršutárny (nákup lahůdek), na kole stoupání okolo Štirovniku na křižovatku pod Jezerski Vrh (11 km), (možnost výjezdu k Njegošiho mauzoleu – 3 km stoupání), sjezd přes Ivanova Korita do Cetinje (17 km, bývalé hlavní město černohorského království, prohlídka starobylého města), poté návrat autobusem do hotelu.

 • 9.–10. den

  Ráno loučení s mořem, dopoledne odjezd, příjezd následující den dopoledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, u letecké varianty zpáteční letenka vč. všech poplatků ve výši 7500 Kč Praha–Dubrovník/Dubrovník–Praha a transferu do hotelu, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x hotel s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

výlet lodí po Boce Kotorské (asi 35 EUR).

Ubytování:

2lůžkové pokoje s příslušenstvím, v hotelu Vila Tropico***, který se nachází asi 350m od písečné pláže, 200m od historického centra městečka Budva. Slunečník a lehátka na pláži za poplatek.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

7x snídaně (v hotelu, kontinentální, forma servírování - s obsluhou), 7x večeře (asi 500 m od hotelu, v restauraci na pláži, výběr ze 4 jídel – polévka, salát, hlavní jídlo, dezert, forma servírování - s obsluhou). Stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

Povrch a profil:

převážně asfaltové, částečně šotolinové cesty, profil mírně zvlněný.

Minimální počet účastníků:

25

Poznámka:

Letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol i dalších zavazadel je autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu (den předem) a vyzvednutí při jeho příjezdu.

Nástupní místa:
Praha, Jihlava, Brno
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ

Přijďte na naše promítání

Balkánský večer s ochutnávkou

Promítající: Dominika Sommerová, Martin Hessler

24.10.2018, 18:00, Praha 10: CK Adventura

VSTUP ZDARMA
Kapacita 30 míst
Rezervovat místoKontaktní údaje
Voroněžská 20, Praha 10 Otevřít v Google Maps
Tramvajové spojení – zastávka Krymská (č. 22, 7 a 13). Autobusové spojení - zastávka Krymská (č. 135)
Začátek vždy od 18 hodin. Na promítání JE NUTNÉ SI PŘEDEM REZERVOVAT MÍSTO, pro registrované přes oranžové tlačítko REZERVOVAT MÍSTO a pro neregistrované e-mailem na promitani@adventura.cz . Bez předchozí rezervace není možné na promítání přijít! Kapacita je omezena. Děkujeme za pochopení.
Zveme vás na promítání se znalci Balkánu s malou ochutnávkou regionálních gastronomických laskomin.

Balkán křížem krážem

Promítající: Dominika Sommerová, Martin Hessler

26.11.2018, 18:00, Hradec Králové: Adalbertinum – Studio A

Čs. armády 300, Hradec Králové Otevřít v Google Maps
http://www.adalbertinum.cz/
pondělí od 18:00 do 20:00 hodin (Studio A) Rezervovat lístky na vybrané promítání si můžete zde Koupit lístky
Liduprázdné hory, hluboké kaňony průzračných řek, historická města snoubící památky křesťanů, Židů i muslimů. Zapadlé horské vesničky s pohostinnými obyvateli a všudypřítomná vůně kávy a rakije. To je Balkán, divoká země krve a medu. Je snadné propadnout jeho kouzlu. Podíváme se do dramatických pohoří Černé Hory. Objevíme rozmanitou Bosnu a Hercegovinu s kouzelnými osmanskými památkami. Nahlédneme do Makedonie, která je turisty dodnes opomíjená. A prozkoumáme Albánii, krásku se špatnou pověstí.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.