Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Rafting ve Slovinsku

rafting a vodní turistika★★ jsem ochoten cestovat skromněji★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
17. 6. – 21. 6. 20215 dní45320112

4. den raftování na Iselu

Základní cena
12. 8. – 16. 8. 20215 dní45320113

4. den horská túra Prisojnik

24. 9. – 29. 9. 20216 dní45320114

prodloužený termín, vinařská oblast Goriška Brda, dolní Soča

Na co se můžete těšit?

  • Nejpestřejší nabídka outdoorových aktivit v Evropě
  • Rafting, kanoe, kaňoning, speleologie a ferraty
  • Celoroční sjízdnost - záruka kvalitních zážitků
  • Možnost ubytování v apartmánech

Popis

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená splout na raftu balvanitý tok řeky Soči, na nafukovací kanoi úzkou a technickou soutěsku Koritnice, ale také projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní. Nově je možné vyjet přímo z Bovce lanovkou až na Kanin a užít si nádherné výhledy. Aby byl program naprosto perfektní, připravili jsme několik variant programů. Základ itineráře zůstává stejný a poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V letních měsících zaraftujeme na ledovcové řece Isel nebo vystoupíme jištěnou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp. V podzimním termínu navštívime vinařskou oblast Goriška Brda, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů. 

Program

1. - 2. den

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, na kanoích úzkým kaňonem řeky Koritnica, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

TERMÍN V KVĚTNU A ČERVNU - vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

TERMÍN V SRPNU - působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností výstupu po via ferratě, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

4. - 6. den

PRODLOUŽENÝ TERMÍN v ZÁŘÍ :

4. den

Dopoledne kanoe na dolní Soče, odpoledne návštěva vinařské oblasti Goriška Brda a degustace vína.

5. - 6. den

Dopolední výlet k pramenům a horním soutěskám Soči, odpoledne rafting na řece Soča, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Podmínky

GALERIE: WEB