Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lago di Garda – sever

Nejkrásnější cyklostezky v okolí jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
24. 9. – 30. 9. 20197 dní10 350 Kč9 450 Kč49242902

POSLEDNÍ MÍSTO – státní svátek

Základní cena 10 350 Kč
Dětská cena do 15 let9 450 Kč
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný1 200 Kč
Pojištění PACKET TRIP231 Kč
28. 5. – 3. 6. 20197 dní10 350 Kč9 450 Kč49242901

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v hotelu s polopenzí
  • Atraktivní panoramatické trasy
  • Průzračná jezera jižních Dolomit
  • Lanovkou s koly na start etapy

Popis

U světoznámého jezera Lago di Garda (65 m n. m.) se prolínají Dolomity se světem slunce se středomořským klimatem a flórou. Toto jezero odhalíme na kole, lanovkou (i s kolem) i na vlastní kůži při každodenní koupeli. Naším působištěm je severní část jezera v okolí exkluzivního letoviska Riva del Garda. Tato oblast je atraktivní i pro necyklisty množstvím historických památek, restaurací a kaváren, přitahuje horolezce, bikery i sváteční pobřežní kochače. Projedeme cyklostezkou podél řeky Adige i údolím Valle di Ledro. Autobus nám pomůže bez větší námahy proniknout do míst, která byste sami stěží objevili. Na vyhlídkovou trasu z masívu Monte Baldo vyjedeme lanovkou. Vychutnáme si rovinu podél vinohradů, světoznámých jablečných sadů a středověkých hradů v údolí Valle dei Laghi.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd z Prahy (21:00) a noční přejezd busem do italského Trentina, na kole po cyklostezce podél řeky Adige přes městečka Rovereto, Mori, Nago k jezeru Lago di Garda a následně do hotelu (52 km).

3. den

Od hotelu po trase podél řeky Sarca do historického Arca a po vedlejších cestách přes rázovitou vesničku Canale ke smaragdovému Lago di Tenno (570 m). Zpět kolem vodopádů Varone nebo náročnějším sjezdem přes Campi s vyhlídkovou pevností Monte Tombio (841 m) do Rivy k jezeru Lago di Garda a do Arca (45–48 km). Náročnější si mohou přidat 11 km při cestě k jezeru trasou přes chatu San Giovanni (1061m, 60 km).

4. den

Autobusem podél jezera do Malcesine, lanovkou i s koly na Monte Baldo (1752 m). Z vrcholu zvlněnou vyhlídkovou silničkou zpět k jezeru do města Garda s pěkným historickým centrem, pláží a přístavem (53/63 km).

5. den

Od jezera di Ampola k jezeru Lago di Ledro (860 m) s odbočkou k horské chatě s občerstvením a sjezd po zrušené silnici s tunely k jezeru Lago di Garda a zpět do Arca (52/62 km).

6.–7. den

Údolím Valle dei Laghi kolem jezer Lago di Cavedine, Lago di Toblino a hradu Drena k Lago di SantaMessenza s možností prodloužení výjezdem do vyhlídkového Ranza (30/46 km). Návrat do Prahy v brzkých ranních hodinách (3:00).

Podmínky