Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Francouzská Polynésie a Havaj

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
18. 4. – 6. 5. 201919 dní-2%163 464 Kč166 800 Kč25940902

Pouze Francouzská Polynésie

Základní cena -2%163 464 Kč166 800 KčFirst-minute sleva do 18. 12. 2018.
Služby za příplatek
registrace ESTA500 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný23 500 Kč
18. 4. – 10. 5. 201923 dní-2%181 104 Kč184 800 Kč25940901

Kompletní program včetně Havaje

Popis

Nádherné bílé pláže, průzračná voda, palmy a tropické podnebí, to jsou neodmyslitelné symboly Francouzské Polynésie. V první části našeho zájezdu navštívíme většinu ze Společenských ostrovů, poznáme místní kulturu a dost času nám zůstane i na odpočinek na pláži. V závěru zájezdu přeletíme do Honolulu a jistě uznáte, že Havaj je vskutku úžasné místo! Proslulá oáza klidu, slunce a pohody uprostřed Pacifiku nabízí však mnohem víc než exotické pláže a hotely.

Na co se můžete těšit?

 • Tahiti, Bora Bora a další ostrovy
 • Tropické plantáže a černé perly
 • Oahu - Ostrov setkání, Honolulu, Pearl Harbor, severní surfařské pobřeží

Program

 • 1. den

  Letecky Praha - Tahiti

 • 2. – 3. den

  Tahiti – návštěva kulturního muzea Musée de Tahiti et des Iles a posvátného místa Marae Arahurahu; odpočinek na pláži

 • 4. – 6. den

  Moorea –  návštěva zahrady ráje, kde se nacházejí plantáže ananasu, vanilky, papáji a dalších tropických plodin; fakultativní návštěva místní destilerie; další den výlet na slavnou vyhlídku Belvedere; lehká turistika v okolí; večer fakultativní exkurze do tradiční vesničky Tiki s nejvyhlášenějším představením polynéských tanců a možností ochutnávky zdejších specialit.

 • 7. – 9. den

  Raiatea –  dopoledne volný program a odpočinek na bílých písčitých plážích ostrova Moorea; odpoledne přelet na ostrov Raiatea; koupání a relaxace; následující den návštěva Taputapuatea, nejposvátnějšího marae (obřadního chrámu) Francouzské Polynésie; odpoledne fakultativní turistika džunglí ke Třem vodopádům (mírně náročné, cca 4 hodiny); poslední den možnost odpočinku na pláži nebo celodenní fakultativní výlet na ostrov Tahaa – ostrov vanilkových plantáží a perlových farem.

 • 10. – 11. den

  Huahine – první den po příletu pěší turistika ke třem marae (cca 3h), další den autem přes Huahine Iti a Huahine Nui, návštěva vesnice Fare, nádherné korálové zahrady a na závěr koupání u jezera Fauna Nui.

 • 12. – 14. den

  Bora Bora – fakultativní safari výlet do vnitrozemí ostrova; další den celodenní odpočinek, koupání, šnorchlování a slunění na jedné z nejvyhlášenějších pláží Matira beach; fakultativní možnost potápění s rejnoky nebo krmení žraloků; poslední den fakultativní okružní jízda na kolech kolem celého ostrova (32 km), prohlídka marae a děl, která kdysi sloužila k obraně ostrova.

 • 15. – 16. den

  Dopoledne volný program; v odpoledních hodinách přelet do Papeete. Druhý den prohlídka vyhlášeného tradičního trhu Marché de Papeete; odpoledne okružní jízda po Tahiti Nui, návštěva botanické zahrady s vodopádem a krásnou jeskyní, černé sopečné pláže, koupání ve slavném surfařském Teahupoo, vodopád Fa´atautia a citrusový háj na severu ostrova v Papenoo. 

 • 17. den

  Ukončení základního programu na Tahiti a večerní odlet do Evropy (Přílet do Prahy 19.den).  

  Účastníci s kompletním programem brzký ranní přelet na Havaj, ubytování a následný program.

 • 17. – 18. den

  Prohlídka "velkoměsta Pacifiku"; Waikiki BeachPearl Harbor; vyhlídka na město z Mount Tantalus.

 • 19. – 20. den

  Korálová zátoka Hanauma; replika japonského kláštera Byodo-In; vyhlídka Nuuanu Pali;North Shore - surfařské severní pobřeží. Fakultativně návštěva Polynéského kulturního centra v Laie.

 • 21. – 23. den

  Možnost individuální prohlídky Honolulu, koupání, nákupy; letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce CK, letenka vč. všech poplatků Praha-Papeete-(Honolulu)-Praha, přelety mezi jednotlivými ostrovy, pronajaté minivany, transfery, 19x /15x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 19x /15x snídaně, v rámci prodloužení vstup do Pearl Harboru, informační materiály

Fakultativní služby:

půldenní turistika ke Třem vodopádům (50 EUR), návštěva tradiční vesničky Tiki (cca 100 EUR), celodenní lodní výlet na ostrov Tahaa s místním průvodcem, půjčení kola na Bora Bora, návštěva Polynéského kulturního centra

Klima:

tropické, od května do října zimní období, které je sušší a teploty dosahují 25 až 30 °C, bez větších výkyvů; teplota vody v průměru 28 °C

Velikost skupiny:

5–8 účastníků.

Poznámka:

Pořadí jednotlivých dnů programu může být upraveno podle aktuálních podmínek.

Je možné, že lety budou s přestupem v Los Angeles a bude zde nutné zařídit si registraci ESTA nebo vízum pro vstup do USA. Při prodloužení na Havaji je ESTA nebo vízum nutné.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Cestovní pojištění:
Nabízíme 2 varianty pojištění UNIQA s výhodnými podmínkami: základní pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den) nebo kompletní balíček K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z), který navíc zahrnuje pojištění stornopoplatků, úrazu a odpovědnosti. Podrobnosti na stránce Pojištění za příplatek
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.