Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Všechny barvy Korsiky

Napoleonův rodný ostrov
poznávací zájezdyturistické zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
21. 9. – 28. 9. 20198 dní-4%30 624 Kč31 900 Kč15250901
Základní cena -4%30 624 Kč31 900 KčFirst-minute sleva do 21. 3. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný5 900 Kč
Transfer Praha-Drážďany a zpět1 200 Kč

Popis

Korsika je jednou z ostrovních perel Středomoří. Během naší cesty poznáme malebné rozeklané západní pobřeží, divoké vnitrozemí s vysokými horami a průzračnými bystřinami, navštívíme nejjižnější a nejmalebnější město ostrova Bonifacio i památky z doby megalitické. Ubytováni budeme na třech místech u moře, takže bude vždy čas i na koupání v azurově čistém moři.

 

 

Na co se můžete těšit?

 • Perla Korsiky Bonifacio
 • Soutěska Spelunka stvořená pro koupání
 • Přírodní mořská rezervace Scandola
 • Tajemné Sartène a okouzlující Porto
 • Hotely se snídaní

Program

 • 1. den

  Letecky Drážďany–Bastie, přesun do hotelu.

 • 2. den

  Výlet do jedné z nejhezčích částí korsických hor přes turistické středisko Zonza a horský hřeben Bavella, procházka a koupání v kaskádách Polischelu, ochutnávka korsického piva Pietro a po cestě zpět návštěva horského městečka Sainte Lucie de Tallano a kostela v Carbini. Přesun do Propriana a ubytování.

 • 3. den

  Celodenní výlet do pestrobarevného Bonifacia přezdívaného "perla Korsiky", prohlídka města s možností výletu lodí podél vápencových skal, pěší vycházka v okolí s výhledy až na Sardinii, v podvečer možnost ochutnat speciality z moře (ústřice) i z hor (kančí).

 • 4. den

  Návštěva tajemného města Sartène, proslulého jako město vendety, poté procházka po megalitickém nalezišti Cauria a na závěr koupání a zasloužený drink na pláži v přímořské vesničce Tizzano.

 • 5. den

  Dopoledne odpočinek u moře a odpoledne odjezd do Porta s krátkou prohlídkou Napoleonova rodného města Ajaccio, v podvečer prohlídka sluncem nasvícených unikátních žulových útesů Calanche, ubytování.

 • 6. den

  Výlet do přírodní soutěsky Spelunca s možností koupání v nesčetných tůních a jezírkách horské řeky, následně občerstvení v horské vesničce Ota (pastis, mirto) s výhledem na okolní horské masívy svažující se k zátoce v Portu.

 • 7. den

  Fakultativní výlet lodí k přírodní rezervaci Scandola(výkladní skříň středomořské fauny i flory) s mezipřistáním ve vesničce Girolata, která je přístupná pouze pro pěší či mořeplavce, případně odpočinek a koupání v Portu.

 • 8. den

  Letecky zpět do Drážďan.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka Drážďany–Bastia–Drážďany včetně všech poplatků ve výši 7000 Kč, doprava minibusem, 7x hotel *** se snídaní, informační materiály.

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Minimální počet účastníků:

7.

Poznámka:

Pořadí dnů v programu se může změnit dle aktuálních podmínek a počasí. Zájezd je pořádán v malé skupině.

Dovolujeme si upozornit na nástupní místo letiště v Drážďanech (kam je třeba se individuálně dopravit nebo zvolit transfer za příplatek).

Nástupní místa:

Drážďany, v případě transferu Praha

Pořadatel:
CK Adventura
Cestovní pojištění:
Nabízíme 2 varianty pojištění UNIQA s výhodnými podmínkami: základní pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den) nebo kompletní balíček K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z), který navíc zahrnuje pojištění stornopoplatků, úrazu a odpovědnosti. Podrobnosti na stránce Pojištění za příplatek
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.