Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Karibské ostrovy na katamaránu

Martinik, Svatá Lucie a Grenadiny
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
18. 11. – 4. 12. 202217 dní80 900 Kč54020201
Základní cena 80 900 Kč
Služby za příplatek
Příplatek za privátní kajutu41 930 Kč
19. 11. – 5. 12. 202117 dní54020101

Aktuálně odloženo s ohledem na situaci v důsledku onemocnění Covid 19 a přístupu místních úřadů.

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na katamaránu
  • Bezprostřední kontakt s přírodou a podmořským světem
  • Romantické ostrovy, starobylé přístavy a kokosové palmy
  • Plavba v kombinaci s výpravami do tropické přírody
  • Koloniální památky, města a návštěva rumáren
  • Rybolov, paddleboard, vodní lyžování a úžasné pláže Karibiku

Popis

Souostroví Malé Antily nabízí skvělý program na jachtě i bezpočet nádherných zátok pro kotvení. Pobyt na katamaránu budete střídat s výpravami na ostrovy, můžete rybařit, potápět se nebo šnorchlovat, jezdit na mořském kajaku a mnoho dalšího. Ostrovy oplývají krásnými místy k potápění, návštěvě historických památek a místy k odpočinku na plážích.

Ostrovy Svatá Lucie, Svatý Vincent a Grenadýny jsou nejpřitažlivějšími ostrovy celého Karibiku. Jedná se o velmi oblíbený region právě díky Grenadýnám. Desítky ostrovů blízko u sebe, nespočet korálových bariér, atolů, opuštěných ostrůvků, hudba, tanec a rum, to je jižní Karibik!

Vyplouváme z ostrova Martinik a trasa je vedena na jih, k ostrovu St. Vincent a korálovému souostroví Grenadiny. Plavbu na katamaránu kombinujeme s výpravami na ostrovy, můžete si užít například lov tuňáků nebo obdivovat historické památky. Na Martiniku můžeme podniknout  výstup na činnou sopku Mont Peleé, na Grenadinách můžeme zase třeba objevovat někdejší pevnost Ford Rodney nebo pralesem vystoupit na Malý Piton – vrchol, který je zapsán ne seznamu UNESCO. Na Svatém Vincentu uvidíme úžasné botanické zahrady, které zde založili Britové.  Na Grenadinách nás zase zaujmou Union Island – vysoké zelené kopce, které jsou někdy nazývané Tahiti z Jižních Antil.

Program

1. den

Letecky Praha – Martinik, transfer do přístavního městečka Le Marin, nalodění. Přivítání s kapitánem a kompletní brífink před vyplutím.

2.–3. den

Vyplutí z Martiniku na ostrov Svatá Lucie. Kotvení v zátoce Rodney Bay – možnost kulturního i sportovního vyžití včetně kitesurfingu, windsurfingu, parasurfingu, paddleboardingu, potápění a samozřejmě odpočinku na nekonečně dlouhé pláži. Rezervace Pigeon Island s dalekými rozhledy.

4.–5. den

Krátká přeplavba do Soufriere – úchvatné kotviště pod obřími sopečnými kužely, ikonami celého Karibiku – Gros Piton a Petit Piton, na které je možné vystoupit v rámci fakultativního výletu. Záliv lemuje písečná pláž s palmami a moderním resortem, kde je možné užít si pohodový večer s místním vyhlášeným rumpunchem. Nedaleko jsou termální prameny přímo v pralese nebo vodopády Diamond Falls s botanickou zahradou.

6.–7. den

Plavba na ostrov Svatý Vincenc, zakotvení v zátoce Walilabou Bay – zátoku znáte z úvodní scény filmu Piráti z Karibiku, jsou zde ponechané kulisy, fotografie a informace z natáčení. Půldenní výstup na nejvyšší vrchol ostrova – sopku La Soufriere (1.234 m). Tento výstup patří mezi nejkrásnější treky celého Karibiku. Po návratu z treku Vás budou čekat přírodní lázně s botanickou zahradou, kde se budete moci vykoupat v malém vodopádu a příjemně chladné laguně. Večer zažijete vskutku karibský – u Tonyho Edwarda zvaného familiárně „Jaroušek“ , který pro Vás připraví luxusní domácí večeři z čerstvých ryb s domácím Rumpunchem, o kterém se mluví po celém jižním Karibiku! Samozřejmě hudba, kytara, zpěv a tanec chybět nebude!

8.–11. den

Souostroví Grenadiny: Pohodové krátké přeplavby spojené s koupáním, šnorchlováním, rybolovem a s návštěvou  typických karibských ostrůvků. Ostrov Bequia s nádhernými plážemi a výletem na  želví chovnou stanici, ostrov Mayreau a zátoka Salt Whistle Bay s nejlepšími langustami a ideálními podmínkami pro kitesurfing, ostrov Union Island a hlavně – klenot celého Karibiku – mořská rezervace Tobago Cays! Mořské želvy, rejnoci, stovky ryb, korálové útesy… pravá karibská pohádka. Připravíme vám BBQ na pláži pod otevřeným nebem a budeme sledovat noční gardy leguánů stěhujících se z moře na pevninu. 

12.–14. den

Návrat zpět na Martinik: rušné město Kingstown na Sv. Vincentu, kde na Vás čeká nejstarší botanická zahrada na jižní polokouli, zátoka Magirot Bay plná palem a luxusních restaurací. Celý výlet zakončíme kotvením v zátoce Sainte-Anne na Martiniku s nádherným západem slunce.

15.–16. den

Návrat do Le Marin, vylodění a transfer na letiště. Letecky zpět do Prahy.

Podmínky