Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Seychely na katamaránu

Galapágy Indického oceánu
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
26. 11. – 9. 12. 202114 dní77 900 Kč54041130
Základní cena 77 900 Kč
Služby za příplatek
Příplatek za privátní kajutu39 130 Kč
15. 3. – 27. 3. 202213 dní83 620 Kč54041210
25. 11. – 8. 12. 202214 dní79 720 Kč54041220

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na katamaránu
  • Pohádkový svět tropické přírody a tyrkysového moře
  • Galapágy Indického oceánu s možností šnorchlování a potápění
  • Neuvěřitelně rozmanitá fauna i flóra
  • Ostrov Cousine s volně žijícími karetami, tropickým ptactvem a bohatým podmořským životem

Popis

Seychely jsou jedním z nejkrásnějších exotických míst na světě, které je zároveň velmi bezpečné. Najdete tady velmi přívětivé domorodce, kokosové palmy, bílé pláže lemované oblými skalisky a až neskutečně nádherné moře. Poznáte pohádková kotviště, skvělou místní kuchyni, stabilní teplý vítr bez velkých vln a velkou rozmanitost přírody, živočichů a podmořského života. Seychely jsou domovem želv obrovských, které kromě Galapág nikde jinde na světě neuvidíte, doslova podmořská zoologická zahrada.  A navíc skvělý servis všude, kde zakotvíte a nikde nenarazíte ani na větší počet turistů ani nějaké znečištění moře či špínu. Jen romantika, kdy se rozhodujete mezi koupáním v moři, plavbě na paddleboardu, chytáním ryb či šnorchlování.  A potom – miniškola jachtingu, práce s plachtami či navigace.

Odpočinek  na plachetnici či katamaránu je velkým dobrodružstvím. Nepotřebujete žádnou zkušenost, zajistíme pro vás lodě i zkušené kapitány. Každý koho láká cestování na moři, může zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody. Na lodi se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou, mořskými zvířaty, poznáte romantické ostrůvky, starobylé přístavy, úžasné zátoky, zakotvíte na panenské pláži a budete obdivovat nádherné západy slunce. A koupání v průzračně čistém moři – kde se vám jen zachce. Vyměňte hotel za loď!

Program

1.–2. den

Letecky Praha – Mahé, přesun taxi do přístavu Eden Island, Nalodění a vyplutí směr Beau Vallon – nejvyhlášenější pláž ostrova Mahé. Zde typická kreolská večeře, procházka po promenádě, koupání při západu slunce.

3. den

Asi 1,5hodiny přeplavba do zátoky Port Launaypřírodní rezervace s korálovou bariérou a úchvatným kotvištěm pod štíty zalesněných hor. Bílá pláž s kokosovými palmami, živé moře, opuštěné malé pláže, které můžete navštívit na naše sea kajaku. Odpoledne privátní BBQ na pláži opuštěného ostrova Theresa.

4. den

Výlet do vnitrozemí – Morne Blanc, čajové plantáže, háje s masožravkami, vodopády. Odpoledne přesun do Port Ternnay, malá kouzelná zátoka, kde budeme téměř sami.

5. den

Přeplavba (asi 6 hodin) na ostrov Praslin do jedné z nejkrásnějších zátok světa – Anse Georgette a Anse Lazio. Zde koupání, odpočinek, grilování čerstvých ryb na lodi.

6.–8. den

Přeplavba na ostrov Curieuse. Zde se nachází suchozemské želvy obrovské, nádherný prales, písčité pláže, prostě ideální místo pro hezkou procházku. Tento druh želv žije pouze na Galapágách a zde na Seychelách. Druhou nejznámější atrakcí jsou obrovské omleté žulové kameny, které se v takto abstraktní podobě nikde jinde na světě nenacházejí. Večer přeplavba na Praslin do Anse Volbert, procházka do městečka, večeře v restauraci na pláži. Další den výlet do Valle de Mai . Přírodní rezervace uprostřed divoké přírody. Roste zde legendární kokos Coco de Mer, největší semeno na světě.

9. den

Přeplavba na ostrov La Digue – zde najdete ty nejhezčí pláže na světě. Po cestě zastávka na Coco Island, kde se nachází podmořský národní park. Na ostrůvku je vidět množství kalonů zavěšených ve větvích palem. Na ostrově zapůjčení kol a výlet po nejkrásnějších plážích včetně vnitrozemí. Na návštěvu tohoto ostrova nezapomenete.

10. den

Individuální program na Ostrově, nákupy suvenýrů, odpočinek na pláži, potápění, šnorchlování u korálových útesů, výlet na vyhlídku do džungle apod.

11. den

Přeplavba na Mahé (5 hodin). Po cestě rybaření, pozorování delfínů a v případě štěstí i velryb. Na Mahé vyvázání v přístavu, večeře v restauraci, večerní procházka hlavním městem Victoria.

12.–13. den

Ráno opuštění lodi, přesun do hlavního města, na letiště a odlet do ČR. Letecky zpět do Prahy.

Podmínky