Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vánoce a silvestr na kole na Kubě

Západní Kuba pohodově
dovolená na kolehotely, penziony, chaty1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
21. 12. 2017 – 4. 1. 201815 dní-4%52 704 Kč54 900 Kč21762802

Popis

Vánoční dovolená v tropických kulisách je skvělým únikem z chladné Evropy. Zažijme Kubu karibsky uvolněně, avšak aktivně a plnohodnotně! Budeme mít dostatek času poznat všechna skrytá zákoutí malebné, šťavnatě zelené nejkrásnější oblasti Kuby, smočit svá těla v průzračných teplých vodách Karibiku, obdivovat autentickou krásu bývalých koloniálních měst. Nebudeme nikam spěchat, přizpůsobíme se tempu Kubánců a necháme si i dostatek času na návštěvu proslulých barů, na tanec či ochutnávku místních specialit. Návštěva tabákové výrobny je na Kubě samozřejmostí. Cyklistický program probíhá kompaktně bez dlouhých autobusových přejezdů.

Na co se můžete těšit?

 • Aktivní dovolená v poklidném tempu
 • Čtyři dny v pohádkové krajině údolí Viňales 
 • Silvestr v hudebním baru v Trinidadu
 • Koupání na vyhlášených plážích, tanec, hudba...a kolo

Program

 • 1. den

  Letecky Praha – Havana s přestupem v Paříži.

 • 2. den

  Prohlídka Havany: hlavní město Karibiku nabité jedinečnou elektrizující atmosférou, koloniální paláce a pevnosti, Muzeum rumu, všudypřítomné pomníky kubánských revolucí, večerní proslulá promenáda Malecón, Floridita – oblíbený bar Ernesta Hemingwaye a kolébka nápoje daiquiri.

 • 3. den

  Přesun starými kubánskými bouráky (40 km) do provincie Artemisa do městečka San Antonio de los Baňos, nazývaného hlavní město kubánského humoru; sestavení kol, krátký cyklovýlet do městečka (20 km) a fakultativně návštěva Muzea humoru.

 • 4. den

  Na kole do biosférické rezervace Sierra del Rosario s pozoruhodnou bohémskou ekovesničkou Las Terrazas; koupání v osvěžujících kaskádách de San Juan, ubytování v neobvyklých chatkách na muřích nožkách a štědrovečerní večeře uprostřed pralesa.

 • 5. – 6. den

  Krajem cukrové třtiny a královských palem odlehlou silničkou lemující severní pobřeží do oblasti La Mulata; další den fakultativně celodenní koupání na snovém ostrůvku Cayo Levisa nebo individuální cyklovýlet po okolí.

 • 7. – 10. den

  Čtyři dny v úžasné krajině údolí Viňales  a pohoří Guaniguanico – cyklovýlety pohádkovou krajinou kuželového krasu (světové centrum pěstování tabáku a výroby nejlepších doutníků): bizarní Mural de la Prehistoria, unikátní vápencové mogoty a malebný venkov, na kole na poloostrov Cayo Jutías; koupání v průzračných teplých vodách Mexického zálivu; návštěva tabákové farmy.

 • 11. den

  Přesun do Trinidadu a silvestrovské oslavy v jednom z mnoha hudebních barů v centru starého města zakonzervovaného v původní podobě po několik staletí, kde se nocí protančíme až do rána doslova pod širým nebem.

 • 12. – 13. den

  Proslulé koloniální město Trinidad s množstvím památek, muzeí, jedinečnou atmosférou a nádhernou polohou na úpatí hor; koupání na pláži Ancón s bílým pískem; na kole do bývalého centra pěstování cukrové třtiny ve Valle de los Indigenos a návštěva proslulého koloniálního cukrovaru včetně cukrové plantáže Manaca Iznaga (první i druhý den okruh cca 30 km).

 • 14. – 15. den

  Přesun na letiště do Havany a druhý den přílet do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

Průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha – Havana – Praha, všechny transfery, doprovodné auto na zavazadla, 2x hotel se snídaní, 10x v soukromí kubánských rodin, 1x campismo se snídaní, informační materiály.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

Letecký transport kola – asi 2 x 100 EUR

Letenky:

Na Kubu poletíme se společností Air France s přestupem v Paříži. Váhový limit na zavazadlo podané k odbavení je 23 kg + 12 kg na příruční zavazadlo. Přeprava kola se připlácí a to částkou 100 EUR za jednu cestu, tedy 200 EUR celkem.

Ubytování:

Standard ubytování odpovídá málo rozvinuté turistické infrastruktuře v zemi. O to silněji se nám ale dostane autentických zážitků, neboť na mnoha místech spíme přímo v rodinách (tzv. casas), které nás nejen ubytují, ale také nám uvaří. Pokoje jsou většinou dvoulůžkové.

Naše doporučení:

Připravili jsme pro vás krátký instruktážní film, jak nejlépe zabalit kolo do letadla. Prohlédnout si ho můžete zde.

Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Pokyny k leteckým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_letecky_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.