Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Irsko na kole

dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji2 středně náročný program

Nově ubytování v chatkách a mobilehomech

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 7. – 27. 7. 201915 dní-4%24 950 Kč25 990 Kč23 990 Kč11830912

autobusem

Základní cena -4%24 950 Kč25 990 KčFirst-minute sleva do 13. 1. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%23 990 Kč24 990 KčFirst-minute sleva do 13. 1. 2019.
Služby za příplatek
Obsazení chatky 3mi osobami2 500 Kč

 za osobu

Obsazení chatky 2mi osobami7 500 Kč

 za osobu

15. 7. – 25. 7. 201911 dní-4%32 150 Kč33 490 Kč31 190 Kč11830913

letecky

Popis

Opusťme kontinent a pojeďme na ostrov. Zelená země se spoustou hor, ovcí a útesů dotýkajících se moře, tak vypadá Irsko. Čekají nás úzké asfaltové silničky irského venkova, které si přímo říkají o to, aby je člověk projel na kole. Jenom na kole můžete vychutnat pěšinky vedoucí po strmých skalních útesech nad mořem, projíždět malebné vesničky a fotit keltské kříže na opuštěných hřbitovech. V mystickém klášteře Clonmacnois se ve své fantazii přeneseme o mnoho staletí zpět do doby, kdy svatý Patrik dal Irsku jeho symbol – zelený trojlístek. Tu a tam se zastavíme v irské hospůdce, dáme si Guinness a poslechneme si trochu irské hudby nebo se vykoupeme v Atlantiku. Denně ujedeme od 30 do 100 km (záleží jen na vás).

Na co se můžete těšit?

 • Busem nebo letecky a na místě s podporou autobusu
 • Ubytování v kempech v chatkách s polopenzí
 • Putování za potomky svatého Patrika
 • Dovolená pro keltské nadšence i cyklisty všeho druhu
 • Irská hudba v irských hospodách

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd ráno (autobusová varianta), noční trajekt do Anglie; přejezd k Eastbourne, možnost cyklovýletu v okolí: Seven Sisters, Beachyhead, či návštěva pobřežního letoviska s koupáním; večer odjezd na trajekt do Irska.

 • 3. den

  Přejezd do NP Wicklow Mountains, ubytování v kempu, cyklovýlet v okolí; připojení letecké varianty.

 • 4. den

  Na kole z Glendalough do sedla Sally Gap ve Wicklow Mountains (50–70 km).

 • 5. den

  Prohlídka kláštera Glendalough, pěší výlet v okolí kláštera (The Wicklow way) ve Wicklow Mountains, (den bez kol); pro zájemce dojezd do kempu na kole (30 km).

 • 6. den

  Autobusem do Doolinu, po cestě návštěva nejstarší irské palírny Kilbeggan distillery a slavného středověkého kláštera Clonmacnois, přejezdový den bez kol.

 • 7. den

  Fakultativně Aranské ostrovy (Inishmore – Seven Churches, Kilronan) (30km), nebo Mohérské útesy, Ennistimon, Kilfenora (50 km).

 • 8. den

  Návštěva Galway, menhiry a dolmeny na planině Burren (Poulnabrone Portal Dolmen), variantně Kilfenora (kostel s vysokými kříži) a výhledy na Aranské ostrovy (35–50 km).

 • 9. den

  Přejezd do NP Killarney a cyklistický výlet po okolí: Muckross Garden, Ross Castle, okolo jezera Muckross a návštěva městečka Killarney (20-50 km).

 • 10. den

  Cyklistika na poloostrově Dingle: přes nejvyšší silniční sedlo Connor Pass nebo okolo pobřeží - Slea Head Drive a Gallarus Oratory; variantně Stradbally Beach (nejdelší irská pláž), pro zájemce dojezd do kempu (30–100 km).

 • 11. den

  Na kole po NP Killarney - Ladies View, Moll's Gap´a průsmykem Gap of Dunloe; fakultativně lze trasu zkrátit výletem lodí po jezeře (60–80 km).

 • 12. den

  Zpět do NP Wicklow, po cestě návštěva magického Rock of Cashel a vesničky Blarney (Blarney Castle), přejezdový den bez kol.

 • 13. den

  Návrat letecké varianty do Prahy (dle letových řádů), v případě časové rezervy prohlídka města; celý den v Dublinu, fakultativně prohlídka destilerie Jameson nebo pivovaru Guiness, procházka starou čtvrtí v okolí Dublin Castle, nejznámější část v centru města Temple Bar, katedrály Christ church nebo Sv. Patrika; noční přejezd do Anglie trajektem, přejezdový den bez kol.

 • 14.–15. den

  Po nočním přejezdu do Anglie strávíme cyklistický den v okolí Canterbury a Sandwich; večerním trajektem z Doveru do Calais; návrat následující den v odpoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, zpáteční letenka Praha–Dublin–Praha (pouze s příručním zavazadlem) vč. všech poplatků ve výši 7500 Kč a transferu do kempu (letecká varianta), doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt do Anglie a do Irska (autobusová varianta), 10x ubytování v chatkách s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

výlet lodí na Arranské ostrovy (asi 30 EUR), NP Killarney - zkrácení trasy na kole výletem lodí po jezeře (asi 15 EUR), prohlídka pivovaru Guiness (asi 25 EUR), prohlídka destilerie Jameson (asi 20–30 EUR).

Ubytování:

Bydlet budeme na třech místech: 4x Redcross - stylově zařízené chatky, různé složení lůžek, jedna společná místnost, společné sociální zařízení v kempu, je nutné mít s sebou vlastní povlečení, ručník, deku i polštář; 3x Doolin - stylově zařízené podsadové stany, indiánské týpí, Mongolské jurty, různé složení lůžek, jedna společná místnost, společné sociální zařízení v kempu; 3x Killarney - mobilhomy 3 oddělené 2lůž. ložnice s omezeným úložným prostorem, společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem, společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); chatky jsou vybaveny polštáři a dekami, ale povlečení a ručníky si prosím vezměte vlastní. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Upozorňujeme na omezený počet chatek pro obsazení třemi nebo dvěmi osobami!

Stravování:

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované naším kuchařem; stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Povrch a profil:

asfalt, variantně možná šotolina, zvlněný profil.

Minimální počet účastníků:

25

Poznámka:

Autobusová varianta je delší než letecká, počítá při přejezdu s povinnými 9hod. pauzami řidičů v Anglii na místech, kde bude možné vyjet si na cyklovýlet. Letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol i dalších zavazadel je autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu (2 dny předem) a vyzvednutí při jeho příjezdu.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň

Dublin

Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.