Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Krásy zimního Laponska - romantická příroda Finska

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
23. 3. – 27. 3. 20185 dní-4%37 248 Kč38 800 Kč15675801

S jednodenními výlety.

23. 3. – 27. 3. 20185 dní-4%46 848 Kč48 800 Kč15675802

S dvoudenním safari s přenocováním ve srubu.

Popis

Pojďte a nechte se unášet fascinující krásou laponské přírody! Během vzrušující jízdy na sněžném skútru projedete lesy a rašeliništi, při jízdě na saních tažených psím spřežením můžete otevřít vaši mysl a vnímat jedinečné ticho a všeobjímající krásu zdejší přírody. A kde jinde máte možnost vyzkoušet si nocování v iglú či jízdu na saních tažených psím spřežením...

Mukavin terveisin! 

Na co se můžete těšit?

 • Dvoudenní safari na sněžném skútru s nocí ve srubu
 • Jízda se psím spřežením 
 • Rybaření na ledu
 • Aurora Borealis - polární záře 

Program

 • 1. den

  Letecky Praha – Kittilä, transfer do hotelu, ubytování a večeře.

 • 2. den

  Dvoudenní safari na sněžných skútrech – cesta povede zasněženou laponskou krajinou, kde se střídají neporušené lesy se zamrzlými jezery; cestou oběd u otevřeného ohně a možnost rybaření na ledu; k večeru příjezd do srubu, ubytování a večeře.

  nebo

  Polodenní safari na sněžném skútru, jízda laponskou krajinou včetně zastávek na vyhlídkových místech, návrat do hotelu a odpoledne relaxace, nebo možnost dalších fakultativních aktivit. 

 • 3. den

  Snídaně ve srubu, pokračování v safari na sněžných skútrech; cestou oběd formou pikniku, návrat do hotelu; možnost sauny, relaxace a večeře.

  nebo

  Tradiční rybaření na zamrzlém jezeře, kde u vysekané díry v ledu a na sobích kožešinách budemem čekat na možný úlovek. Fakultativně výlet na sobí farmu, případně procházka do městečka Muonio a na most do sousedního Švédska.

 • 4. den

  Výlet za arktickými husky – místní husky průvodce vás seznámí se životem těchto psů v arktickém psím centru, kde má domov více než 500 tažných psů; naučíte se ovládat psí spřežení a takto vyškoleni se vydáte na 17 km husky safari; návrat do hotelu, odpoledne možnost fakultativních aktivit: výlet na sněžnicích či běžkách.

 • 5. den

  Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

anglicky mluvící místní průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Kittilä–Praha v ceně 13 000 Kč, potřebné transfery, aktivity dle programu (vyjma fakultativních), 3x (4x) dvoulůžkový pokoj hotel***, 1 skútr pro 2 osoby, 1 sáně pro 2 osoby, 1x noc ve srubu v případě dvoudenního safari (vícelůžkové pokoje), 4x snídaně,  4x večeře, informační materiály, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Služby za příplatek:

Zapújčení sněžnic cca 300 Kč/os/den.

Zapújčení bežkařské výbavy cca 300 Kč/os/den.

Příplatek za skútr pro 1 osobu cca 1000 Kč/os.

Příplatek za jednolúžkový pokoj – 3900 Kč/os.

Poznámka:

K řízení sněžného skútru je nutné mít platný řidičský průkaz.

Před safari na sněžném skútru se skládá jistina 600 € (kreditní karta nebo hotovost) jako spoluúčast odpovědnosti za škody způsobené a zaviněné klientem. 

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

 

 

Pořadatel:
CK Adventura
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.