Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Krásy zimního Laponska – romantická příroda Finska

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
22. 3. – 26. 3. 20195 dní-1%38 412 Kč38 800 Kč15675902

s jednodenními výlety

Základní cena -1%38 412 Kč38 800 KčFirst-minute sleva do 22. 12. 2018.
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný3 900 Kč
22. 3. – 26. 3. 20195 dní-1%48 312 Kč48 800 Kč15675901

S dvoudenním safari s přenocováním ve srubu.

Popis

Pojďte a nechte se unášet fascinující krásou laponské přírody! Během vzrušující jízdy na sněžném skútru projedete lesy a rašeliništi, při jízdě na saních tažených psím spřežením můžete otevřít vaši mysl a vnímat jedinečné ticho a všeobjímající krásu zdejší přírody. A kde jinde máte možnost vyzkoušet si nocování v iglú či jízdu na saních tažených psím spřežením...

Mukavin terveisin! 

Na co se můžete těšit?

 • Dvoudenní safari na sněžném skútru s nocí ve srubu
 • Jízda se psím spřežením 
 • Rybaření na ledu
 • Aurora Borealis - polární záře 

Program

 • 1. den

  Letecky Praha – Kittilä, transfer do hotelu, ubytování a večeře.

 • 2. den

  Dvoudenní safari na sněžných skútrech – cesta povede zasněženou laponskou krajinou, kde se střídají neporušené lesy se zamrzlými jezery; cestou oběd u otevřeného ohně a možnost rybaření na ledu; k večeru příjezd do srubu, ubytování a večeře.

  nebo

  Polodenní safari na sněžném skútru, jízda laponskou krajinou včetně zastávek na vyhlídkových místech, návrat do hotelu a odpoledne relaxace, nebo možnost dalších fakultativních aktivit. 

 • 3. den

  Snídaně ve srubu, pokračování v safari na sněžných skútrech; cestou oběd formou pikniku, návrat do hotelu; možnost sauny, relaxace a večeře.

  nebo

  Tradiční rybaření na zamrzlém jezeře, kde u vysekané díry v ledu a na sobích kožešinách budemem čekat na možný úlovek. Fakultativně výlet na sobí farmu, případně procházka do městečka Muonio a na most do sousedního Švédska.

 • 4. den

  Výlet za arktickými husky – místní husky průvodce vás seznámí se životem těchto psů v arktickém psím centru, kde má domov více než 500 tažných psů; naučíte se ovládat psí spřežení a takto vyškoleni se vydáte na 17 km husky safari; návrat do hotelu, odpoledne možnost fakultativních aktivit: výlet na sněžnicích či běžkách.

 • 5. den

  Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

anglicky mluvící místní průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Kittilä–Praha v ceně 13 000 Kč, aktivity dle programu (vyjma fakultativních), 3x (4x) hotel *** s polopenzí ve 2lůžkových pokojích, potřebné transfery, 1 skútr pro 2 osoby, 1 sáně pro 2 osoby, 1x noc ve srubu v případě dvoudenního safari (vícelůžkové pokoje), informační materiály. 

Služby za příplatek:

Zapůjčení sněžnic cca 300 Kč/os/den.

Zapůjčení bežkařské výbavy cca 300 Kč/os/den.

Příplatek za skútr pro 1 osobu cca 1000 Kč/os.

Příplatek za jednolúžkový pokoj povinný – 3900 Kč/os.

Minimální počet účastníků:

4.

Poznámka:

K řízení sněžného skútru je nutné mít platný řidičský průkaz.

Před safari na sněžném skútru se skládá jistina 600 € (kreditní karta nebo hotovost) jako spoluúčast odpovědnosti za škody způsobené a zaviněné klientem. 

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

 

 

Pořadatel:
CK Adventura
Cestovní pojištění:
Nabízíme 2 varianty pojištění UNIQA s výhodnými podmínkami: základní pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den) nebo kompletní balíček K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z), který navíc zahrnuje pojištění stornopoplatků, úrazu a odpovědnosti. Podrobnosti na stránce Pojištění za příplatek
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.