Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dánsko na kole

Brána do skandinávských království
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
15. 8. – 24. 8. 201910 dní-4%15 350 Kč15 990 Kč od 13 430 Kč11731902
Základní cena -4%15 350 Kč15 990 KčFirst-minute sleva do 15. 2. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%14 390 Kč14 990 KčFirst-minute sleva do 15. 2. 2019.
Dětská cena do 6 let-4%13 430 Kč13 990 KčFirst-minute sleva do 15. 2. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný6 000 Kč

Popis

Dánsko je zemí větrných mlýnů, ostrovů, kol a skvělých lidí, kteří nespěchají. Kromě panenských pláží a divokého pobřeží nás zde díky severní poloze čekají také dlouhé večery s nekonečnými západy slunce. Pojedeme podél pláží a navštívíme jižní ostrovy Fyn, Tasinge, Langeland a Ærø. Zájezd je ideální pro "rodinnou“ dovolenou s dětmi, ale i dospělí si zde přijdou na své. Děti pojedou jen vzdálenost, kterou zvládnou, a naopak tátové si mohou zvolit vlastní trasu a "dát si do těla“. A ojedinělá návštěva proslaveného Legolandu v Billundu není zdaleka jen zábavou pro děti!

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicově z jednoho místa s podporou autobusu
 • Ubytování v chatkách, polopenze
 • Legoland - zábava pro děti i dospělé
 • Dovolená pro celou rodinu

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer, noční přesun do Dánska, ráno příjezd do přístavního městečka Lyngeborg na ostrově Fyn; cyklistika po pobřeží se zajížďkou k mlýnu Vejstrup, dojezd na jižní cíp Fynu a do přístavu Svendborg - města s nádherným středověkým centrem (možnost návštěvy místního muzea přírodní historie Naturama); na závěr přejezd po 1,2 km dlouhém mostu, z kterého je vyhlídka na ostrov Iholm, kde byl nalezen Vikingský poklad na ostrov Tasinge do kempu, ubytování. (30 km).

 • 3. den

  Cyklistická etapa s dojezdem k busu: po rezervaci Svenninge Bjerge se sjezdem do Faaborgu, přístavního města s kostelem se zvonicí, netradiční kašnou a kýlem vikingské lodi; za městem je možno se projít „zmenšeninou" Fåborgu (20 km); alternativně lze jet krásnou dánskou krajinou již z kempu přes Svendborg (plus 37 km).

 • 4. den

  Trajektem na vyhlášený ostrov Ærø, hrázděná městečka s atmosférou 17. století, severní městečko s majákem a větrným mlýnem v Søby; muzeum lodí v lahvích (Flaskeskibssamlingen) v Ærøskobingu; cyklistika po ostrově (27-40 km).

 • 5. den

  Autobusem k Odense: pro zájemce prohlídka Odinovy vesnice s chatrčemi z doby železné, při větší skupině možná hodinová prohlídka s průvodcem – výroba nástrojů, stavba chatrčí, práce druidů; pro milovníky doby Hanse Christiana Andersena možnost návštěvy Funen vesnice snažící se přiblížit vesnický život kolem roku 1850; pro cyklomilce vyložení kol před Odense a dojezd na kole do města: prohlídka historického centra – rodný dům a muzeum H. Ch. Andersena, muzeum železnice, doky (8 km po městě); dobrovolný dojezd do kempu (35 nebo 60 km).

 • 6. den

  Autobusem do Billundu a fakultativní návštěva Legolandu (legendární areál pro děti i dospělé), je možné vytvořit dětskou skupinu na celodenní pobyt v Legolandu bez rodičů, pouze s průvodcem; alternativně cyklistika ze západního cípu ostrova Fyn podél západního pobřeží až do kempu (95 km).

 • 7. den

  Cyklistický okruh na ostrově Langeland: z Rudkøbing na jihovýchod ostrova, kde lze fakultativně navštívit Koldkrigsmuseum Langelandsfort - muzeum Studené války přes prehistorické hroby a zpět (jedna část okruhu 35 km, celý okruh 60 km); lze dojet do kempu dalších 20 km.

 • 8. den

  Cyklistická etapa za podpory autobusu: renesanční vodní zámek Egeskov (součástí zámeckých zahrad je dětský areál se stezkou v korunách stromů, přírodní labyrint, dětské hřiště, šlapací motokáry, rozlehlé muzeum historických kol, automobilů a motocyklů); větrný mlýn Egeskov Molle  (0-35–53 km); delší trasa vede zcela po rovině po bývalé úzkorozchodné trase z Ringe do Korinth.

 • 9.–10.

  Projížďka po ostrově Tasinge: ze starého přístavu Vindeby, kde přistával přívoz před postavením mostu přes městečko Troense s domy se střechami z šindele a došek, známé toho času stavbou lodí po celém Dánsku a s muzeem Námořní historie; fakultativně lze navštívit Valdemar slot s krásnými interiéry a procházkami v rozlehlém parku; projedeme lesem, do kterého střeží vstup 400letý buk a přejedeme klikatý kanál Ormerenden, kterým si dle pověsti razila cestu do vnitrozemí mořská příšera; možná fakultativní návštěva sklárny, za dobrého počasí uvidíme až k mostu přes Velký Belt (28-50 km); příjezd do Česka další den dopoledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x ubytování s polopenzí v šestilůžkových chatkách s oddělenými ložnicemi skandinávského stylu obsazených čtyřmi osobami, trajekt na ostrov Ærø, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

vstupné do Legolandu (asi 250 DKK, nebo 200 DKK po skup. slevě), zámku Egeskov (asi 190/110 DKK), zámku Valdemar Slot (105/55 DKK nebo 25 DKK pouze park), muzeum lodí v lahvích na ostrově Ærø (25/10 DKK), muzeum studené války na ostrově Langeland (105/0 DKK), přírodní muzeum Naturama ve Svendborgu (110/0 DKK).

Ubytování:

Bydlet budeme v kempu chatkách na jednom místě: 2 oddělené 2lůž. ložnice s omezeným úložným prostorem obsazených čtyřmi osobami (1x manželská postel + 1x palanda + 1x oddělená lůžka ve sníženém podkroví; při obsazení tohoto 5 a 6tého lůžka v podkroví sleva 6000 Kč – pouze na vyžádání); společná místnost s obývacím a jídelním koutem a plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.), společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek; chatky jsou vybaveny polštáři a dekami, ale povlečení a ručníky si prosím vezměte vlastní.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované naším kuchařem; stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Povrch a profil:

převážně asfalt, občas šotolina, rovinatý profil.

Minimální počet účastníků:

25

Nástupní místa:
Praha, Ústí nad Labem
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.