Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dánsko na kole

Brána do skandinávských království
dovolená na koledovolená pro rodiny s dětmi do 10 let★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný program

Nově ubytování v chatkách ✭✭✭✭✭

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
9. 8. – 18. 8. 201810 dní15 990 Kč od 13 990 Kč11731802

AKTUÁLNĚ PLNO - Nově ubytování v chatkách ✭✭✭✭✭

Základní cena 15 990 Kč
Dětská cena do 15 let14 990 Kč
Dětská cena do 6 let13 990 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný6 000 Kč

Popis

Dánsko je zemí větrných mlýnů, ostrovů, kol a skvělých lidí, kteří nespěchají. Kromě panenských pláží a divokého pobřeží nás zde díky severní poloze čekají také dlouhé večery s nekonečnými západy slunce. Pojedeme podél pláží a navštívíme jižní ostrovy Fyn a Ærø. Zájezd je ideální pro "rodinnou“ dovolenou s dětmi, ale i dospělí si zde přijdou na své. Děti pojedou jen vzdálenost, kterou zvládnou, a naopak tátové si mohou zvolit vlastní trasu a "dát si do těla“. A ojedinělá návštěva proslaveného Legolandu v Billundu není zdaleka jen zábavou pro děti!

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicově z jednoho místa s podporou autobusu
 • Ubytování v chatkách, polopenze
 • Nekonečné pláže, písečné duny, fjordy a ostrovy
 • Legoland - zábava pro děti i dospělé
 • Dovolená pro celou rodinu

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer, noční přesun do Dánska, ráno příjezd do kempu u moře na jihu ostrova Fyn, relaxace, koupání či cyklistika v okolí (0–30 km).

 • 3. den

  Autobusem do Assens a cyklistika podél západního pobřeží ostrova Fyn, přes městečko Håstrup a větrný mlýn Grubbe Molle do Fåborgu - prohlídka historického centra se starou severskou architekturou, návštěva dvou zdejších muzeí (historické Den Gamle Gaard a umělecké Fåborg Museum) a dojezd do kempu (25–50 km); pro zájemce noční procházka s městským ponocným.

 • 4. den

  Autobusem před Odense a vyložení kol; dojezd na kole do Odense, prohlídka historického centra – rodný dům a muzeum H. Ch. Andersena, muzeum železnice atd.; odtud po cyklostezce (z části vedoucí po bývalé železnici) přes Ringe, Kellerup do Espe (asi 40 km); možnost prodloužení o dojezd až do kempu (+40 km).

 • 5. den

  Fakultativně trajektem na vyhlášený ostrov Ærø, hrázděná městečka s atmosférou 17. století, severní městečko s majákem a větrným mlýnem v Søby; muzeum lodí v lahvích (Flaskeskibssamlingen) v Ærøskobingu; cyklistika po ostrově (35–70 km).

 • 6. den

  Autobusem do Billundu a fakultativní návštěva Legolandu (legendární areál pro děti i dospělé).

 • 7. den

  Cyklistická etapa za podpory autobusu: renesanční vodní zámek Egeskov (součástí zámeckých zahrad je dětský areál se stezkou v korunách stromů, přírodní labyrint, dřevěné atrakce aj.); větrný mlýn Egeskov Molle a tajemný les Pipstorn Skov s prehistorickými pohřebišti (35–65 km).

 • 8. den

  Autobusem do Svendborgu - přístav s nádherným středověkým centrem (možnost návštěvy místního muzea přírodní historie Naturama); odtud na kole podél jižního pobřeží ostrova Fyn; krásné výhledy na moře, větrný mlýn Kaleko Molle a "zmenšenina" Fåborgu (25–50 km).

 • 9.–10.

  Cyklistický okruh západně od města Fåborg - městečko Horne (jediný dánský kostel s katedrálou kruhového půdorysu), výhledy na moře, možnost koupání; fakultativní oběd v rybí restauraci (speciality všeho druhu, systém "All you can eat") ve Fåborgu; podvečerní odjezd; návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x ubytování v šestilůžkových chatkách skandinávského stylu obsazených čtyřmi osobami, polopenze, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

vstupné do Legolandu (asi 250 DKK), trajekt na ostrov Ærø (asi 175 DKK).

Ubytování:

Bydlet budeme v kempu chatkách ✭✭✭✭✭ na jednom místě: 3 oddělené 2lůž. ložnice s omezeným úložným prostorem (1x manželská postel + 1x palanda + 1x oddělená lůžka ve sníženém podkroví; při obsazení tohoto 5 a 6tého lůžka v podkroví sleva 6000 Kč – pouze na vyžádání); společná místnost s obývacím a jídelním koutem a plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.), společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek; chatky jsou vybaveny polštáři a dekami, ale povlečení a ručníky si prosím vezměte vlastní, případně je možné si jej zapůjčit na recepci za úplatu; minigolf, krytý a venkovní bazén, vnitřní a venkovní dětské hřiště. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře, na místě připravované naším kuchařem; jídelníček tvoří převážně potraviny nakoupené přímo na místě. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Povrch a profil:
převážně asfalt, občas šotolina, rovinatý profil.
Nástupní místa:
Praha, Ústí nad Labem
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.