Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Silvestr v Las Vegas

Malý okruh západem USA
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
26. 12. 2020 – 6. 1. 202112 dní-2%78 390 Kč79 990 Kč40900111
Základní cena -2%78 390 Kč79 990 KčFirst-minute sleva do 26.8.2020.
Služby za příplatek
pojištění storna zájezdu1 800 Kč
registrace ESTA500 Kč
jednolůžkový pokoj nepovinný15 500 Kč
let helikoptérou nad San Franciscem4 950 Kč
let letadlem nad Grand Canyonem3 600 Kč
let helikoptérou nad Grand Canyonem5 200 Kč
noční let helikoptérou nad Las Vegas2 700 Kč
vodní show Le Réve v hotelu Wynn (Las Vegas) od3 600 Kč
individuální prodloužení pobytu v USA (odlet ze stejné destinace)4 000 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Silvestrovské a novoroční oslavy v Las Vegas
  • Velkoměsta Los Angeles, Sacramento a San Francisco
  • Slavná Route 66 
  • NP Yosemite, Death Valley a Kings Canyon

Popis

Klasický okruh po největších lákadlech jihozápadu USA okořeněný oslavami konce roku v záři neonů a bujarého veselí v ulicích Las Vegas. Uvítejte nový rok opravdu netradičně – uprostřed nevadské pouště navštívíme nejnižší a nejteplejší místo západní polokoule. Během zájezdu poznáme nejen atraktivní národní parky a přírodní zajímavosti, ale také známé americké metropole zahalené do svátečního kabátu. Pro větší atraktivitu jsme přidali nově dva dny a celý zážitek je možné ještě umocnit čtyřdenním individuálním prodloužením na Havajských ostrovech.

Program

1. den

Letecky Prahy – Los Angeles, setkání na letišti s průvodcem a transfer do hotelu, orientační meeting.

2. den

Los Angeles – celodenní prohlídka – zahájíme jí návštěvou vyhlídky OUE Sky Space v centru Los Angeles, odkud je ze 70. patra skvělý výhled na celou metropolitní oblast. Následuje návštěva California Science Center, kde si z bezprostřední blízkosti prohlédneme raketoplán Endeavour a zhlédneme expozici věnovanou dobývání kosmu. Prohlídka poté pokračuje přes Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive…Den zakončíme návštěvou mola v Santa Monica Beach, známého ze seriálu Pobřežní hlídka.

3. den

Palm Springs, Lake Havasu, Laughlin – ráno odjezd do letoviska boháčů, aristokratů a umělců Palm Springs ležícího v hornaté Mojavské poušti, prohlídka centra. Poté pokračování cesty k řece Colorado a přehradnímu jezeru Lake Havasu. Návštěva kontroverzní atrakce „London Bridge“ v Lake Havasu City. Dle počasí a nálady možnost vykoupání v pouštním jezeru. V podvečer příjezd úchvatnou hornatou pouští do Laughlinu – města na břehu Colorada, večer možnost návštěvy kasin a heren.

4. den

Route 66, Oatman, Hoover Dam, Las Vegas – odjezd do Arizony, návštěva „město duchů“ Oatman ležící přímo na slavné silnici Route 66. Pokračování cesty k nejvyšší přehradní hrázi v USA – Hoover Dam. Zde navštívíme návštěvní centrum s muzeem, projdeme se po přehradní hrázi a vychutnáme si hloubku pod sebou. Po zastávce s vyhlídkou na jezero Lake Mead se vydáme do Las Vegas (2 noci), orientační okružní prohlídka a volno k návštěvě kasin a atrakcí města. Fakultativně Vám nabídneme jednu z nejlepších show světa – Le Réve v amfiteátru hotelu Wynn.

5. den

Las Vegas – celodenní volno, relaxace u hotelového bazénu nebo individuální poznávání města. Přes den možnost fakultativního leteckého výletu do NP Grand Canyon s místním průvodcem v angličtině. Večer Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas – jedinečný zážitek!

6. den

Death Valley – ranní odjezd do parku, nejnižšího a nejteplejšího bodu západní hemisféry; prohlídka a pokračování cesty podhůřím Sierry Nevady do kalifornského Bakersfieldu.

7. den

NP Sequoia a Kings Canyon – celodenní návštěva, domov obřích sekvojí a největšího skalního monolitu Ameriky Morro Rock - možnost výstupu na vrchol. S trochou štěstí potkáte i černého medvěda baribala, zdejšího „domorodce“. V podvečer ubytování ve Fresnu. 

8. den

NP Yosemite – perla mezi národními parky Kalifornie, celodenní prohlídka Yosemitského údolí, výlety k ohromujícím vodopádům.

9. den

Sacramento, San Francisco – odjezd do Sacramenta a prohlídka historického i moderního centra města; návštěva Capitolu státu California, sídla senátu a guvernéra; odpolední přejezd do San Francisca; prohlídka největších zajímavostí města – downtown, Bay Bridge, Lombard Street, Fishermans Wharf, China Town...

10. den

San Francisco – vyhlídky Twin Peaks, Coit Tower a slavný Golden Gate Bridge; plavba po zálivu pod Golden Gate, kolem ostrova Alcatraz a společně absolvujete nejnovější atrakci " The Flyer" – simulovaný let po městě ve 4D provedení, který budete vnímat všemi smysly; odpoledne individuální volno k samostatné prohlídce centra města. (V případě odletu zpět z Los Angeles kolem 16.00 odjezd ze San Francisca, večer ubytování v hotelu na cestě do Los Angeles.)

11. - 12. den

Dle Vašeho cestovního plánu poslední shopping, transfer na letiště a letecky zpět do Prahy (nebo na fakultativní prodloužení o Havajské ostrovy).

Podmínky