Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Silvestr v Las Vegas

Malý okruh západem USA
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
26. 12. 2019 – 6. 1. 202012 dní79 990 Kč40900010
Základní cena 79 990 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj nepovinný15 500 Kč
pojištění storna zájezdu1 800 Kč
registrace ESTA500 Kč
letecký výlet do Grand Canyonu z Las vegas9 990 Kč
let helikoptérou nad San Franciscem4 800 Kč
noční let helikoptérou nad Las Vegas2 700 Kč
vodní show Le Réve v hotelu Wynn (Las Vegas)3 600 Kč
individuální prodloužení pobytu v USA (odlet ze stejné destinace)4 000 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Silvestrovské a novoroční oslavy v Las Vegas
  • Velkoměsta Los Angeles, Sacramento a San Francisco
  • Slavná Route 66 
  • NP Yosemite, Death Valley a Kings Canyon

Popis

Klasický okruh po největších lákadlech jihozápadu USA okořeněný oslavami konce roku v záři neonů a bujarého veselí v ulicích Las Vegas. Uvítejte nový rok opravdu netradičně – uprostřed nevadské pouště navštívíme nejnižší a nejteplejší místo západní polokoule. Během zájezdu poznáme nejen atraktivní národní parky a přírodní zajímavosti, ale také známé americké metropole zahalené do svátečního kabátu. Pro větší atraktivitu jsme přidali nově dva dny a celý zážitek je možné ještě umocnit čtyřdenním individuálním prodloužením na Havajských ostrovech.

Program

1. den

Letecky Prahy – Los Angeles, setkání na letišti s průvodcem a transfer do hotelu, orientační meeting.

2. den

Los Angeles – celodenní prohlídka – zahájíme jí návštěvou vyhlídky OUE Sky Space v centru Los Angeles, odkud je ze 70. patra skvělý výhled na celou metropolitní oblast. Následuje návštěva California Science Center, kde si z bezprostřední blízkosti prohlédneme raketoplán Endeavour a zhlédneme expozici věnovanou dobývání kosmu. Prohlídka poté pokračuje přes Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive…Den zakončíme návštěvou mola v Santa Monica Beach, známého ze seriálu Pobřežní hlídka.

3. den

Palm Springs, Lake Havasu, Laughlin – ráno odjezd do letoviska boháčů, aristokratů a umělců Palm Springs ležícího v hornaté Mojavské poušti, prohlídka centra. Poté pokračování cesty k řece Colorado a přehradnímu jezeru Lake Havasu. Návštěva kontroverzní atrakce „London Bridge“ v Lake Havasu City. Dle počasí a nálady možnost vykoupání v pouštním jezeru. V podvečer příjezd úchvatnou hornatou pouští do Laughlinu – města na břehu Colorada, večer možnost návštěvy kasin a heren.

4. den

Route 66, Oatman, Hoover Dam, Las Vegas – odjezd do Arizony, návštěva „město duchů“ Oatman ležící přímo na slavné silnici Route 66. Pokračování cesty k nejvyšší přehradní hrázi v USA – Hoover Dam. Zde navštívíme návštěvní centrum s muzeem, projdeme se po přehradní hrázi a vychutnáme si hloubku pod sebou. Po zastávce s vyhlídkou na jezero Lake Mead se vydáme do Las Vegas (2 noci), orientační okružní prohlídka a volno k návštěvě kasin a atrakcí města. Fakultativně Vám nabídneme jednu z nejlepších show světa – Le Réve v amfiteátru hotelu Wynn.

5. den

Las Vegas – celodenní volno, relaxace u hotelového bazénu nebo individuální poznávání města. Přes den možnost fakultativního leteckého výletu do NP Grand Canyon s místním průvodcem v angličtině. Večer Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas – jedinečný zážitek!

6. den

Death Valley – ranní odjezd do parku, nejnižšího a nejteplejšího bodu západní hemisféry; prohlídka a pokračování cesty podhůřím Sierry Nevady do kalifornského Bakersfieldu.

7. den

NP Sequoia a Kings Canyon – celodenní návštěva, domov obřích sekvojí a největšího skalního monolitu Ameriky Morro Rock - možnost výstupu na vrchol. S trochou štěstí potkáte i černého medvěda baribala, zdejšího „domorodce“. V podvečer ubytování ve Fresnu. 

8. den

NP Yosemite – perla mezi národními parky Kalifornie, celodenní prohlídka Yosemitského údolí, výlety k ohromujícím vodopádům.

9. den

Sacramento, San Francisco – odjezd do Sacramenta a prohlídka historického i moderního centra města; návštěva Capitolu státu California, sídla senátu a guvernéra; odpolední přejezd do San Francisca; prohlídka největších zajímavostí města – downtown, Bay Bridge, Lombard Street, Fishermans Wharf, China Town...

10. den

San Francisco – vyhlídky Twin Peaks, Coit Tower a slavný Golden Gate Bridge; plavba po zálivu pod Golden Gate, kolem ostrova Alcatraz a společně absolvujete nejnovější atrakci " The Flyer" – simulovaný let po městě ve 4D provedení, který budete vnímat všemi smysly; odpoledne individuální volno k samostatné prohlídce centra města. (V případě odletu zpět z Los Angeles kolem 16.00 odjezd ze San Francisca, večer ubytování v hotelu na cestě do Los Angeles.)

11. - 12. den

Dle Vašeho cestovního plánu poslední shopping, transfer na letiště a letecky zpět do Prahy (nebo na fakultativní prodloužení o Havajské ostrovy).

Podmínky