Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Seychely – turistika a koupání v ráji

Ostrovy Mahé, Praslin a La Digue
poznávací zájezdyturistické zájezdy★★ jsem ochoten cestovat skromněji1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 8. – 11. 8. 201911 dní49 800 Kč22583902

AKTUÁLNĚ PLNO

Základní cena 49 800 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný8 500 Kč
1. 5. – 11. 5. 201911 dní49 800 Kč22583901

AKTUÁLNĚ PLNO

Popis

Souostroví sto patnácti ostrovů v Indickém oceánu bývalo vždy symbolem luxusní dovolené a odpočinku. Byla by však velká škoda nevyužít tohoto souostroví k aktivní dovolené. Vydejte se tedy s námi na túry do hornatého vnitrozemí i podél malebného pobřeží, objevujte na kolech opuštěné pláže. Nebojte se, i na odpočinek, koupání a šnorchlování na mnoha krásných plážích i u přilehlých ostrůvků nám čas také zbude. Ve Viktorii poznáte pestrou směsici místní koloniální architektury, která odráží vlivy francouzských i anglických kolonizátorů i neuvěřitelně pestrou národnostní směs místních obyvatel. Celou tuto mozaiku poznávání doplníme o vynikající kreolskou kuchyni, která vám určitě zachutná.
Tento aktivní program nám umožní poznat jedinečnou místní flóru, ptactvo i kulturu mnohem podrobněji, než by bylo možné na pobytovém zájezdu.
Vydejte se s námi do tohoto malebného, klidného a bezpečného kouta světa!

Na co se můžete těšit?

 • Túry v přírodních rezervacích a NP
 • Rozmanitý podmořský život – šnorchlování
 • Překrásné bělostné pláže
 • Nejmenší hlavní město na světě
 • Skvělá kreolská kuchyně

Program

 • 1. – 2. den

  Letecky Praha – Mahé (Seychely); prohlídka nejmenšího hlavního města světa Viktorie: zachovalá koloniální architektura, katolická katedrála, mešity i hinduistický chrám s typickou jihoindickou malovanou gópurou; botanická zahrada; trajekt z ostrova Mahé na ostrov Praslin.

 • 3. den

  Plavba trajektem na ostrov Praslin; výlet na nejkrásnější pláže světa Anse Georgette a Anse Lazio – možnost šnorchlování přímo z pláže, cesta mezi plážemi představuje túru na cca 1 hodinu. 

 • 4. den

  Celodenní výlet na ostrov La Digue výlet po ostrově na kolech do malebných zátok s jadeitovými vodami s nádhernými a mnohdy opuštěnými plážemi; možnost šnorchlování přímo z některých pláží.

 • 5. den

  Túra přes přírodní rezervaci Fond Ferdinand, cestou slavné endemické palmy lodoicey seychelské neboli „Coco de Mer“, které mají největší semena na světě (cca 3 hodiny) a možnost spatřit místní vzácnou endemickou rybu „Gooloo“; volné odpoledne.

 • 6. den

  Bohatý fakultativní program dle vlastního výběru: přírodní rezervace Vallée de Mai s endemickou palmou lodoicejí seychelskou a černými papoušky; celodenní lodní výlet na tři ostrovy včetně grilování na pláži: ostrov Cousin, který je celý přísně chráněnou přírodní rezervací s nepřeberným množstvím ptactva a ještěrek, hnízdiště karet obrovských od září do února; ostrov Curieuse s chovnou stanicí suchozemských želv obrovských a s rozsáhlými mangrovými lesy (možná túra na 1až 2 hodiny); šnorchlováním u ostrůvku St. Pierre.

 • 7. den

  Trajekt z ostrova Praslin na ostrov Mahé; výstup na kopec Copolia (cca 2 hodiny), z něhož je krásný výhled do okolí na Viktorii a okolní ostrovy a mořský NP; odpoledne procházka na opuštěnou pláž Anse Major, koupání a možnost šnorchlování přímo z pláže (cca 2 hodiny).

 • 8. den

  Celodenní výlet do mořského NP Ste. Anne na lodi s proskleným dnem – několik zastávek na šnorchlování, krmení ryb a u ostrovů – možnost procházky po nekonečných opuštěných plážích, oběd formou barbecue na jedné z krásných pláží.

 • 9. den

  Turistika v NP Morne Seychelles – výstup na Morne Blanc (cca 2 hodiny) tropickým pralesem s vyhlídkou na okolní ostrovy, které uvidíte jako na dlani; návštěva čajové plantáže a procházka porostem masožravých láčkovek; odpoledne koupání na krásných plážích na SZ ostrova, patřících pod mořský NP Port Launay.

 • 10. – 11. den

  Odpočinek, relaxace; trajektem a letecky zpět do Prahy.

Podmínky