Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Thajsko na lodi

Andamanské moře
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
11. 1. – 23. 1. 202013 dní74 000 Kč54060010
Základní cena 74 000 Kč
Služby za příplatek
Příplatek za privátní kajutu39 200 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba v klidných vodách dokonale čistého moře
  • Nádherné scenérie vápencových skal a osamělých ostrůvků
  • Písečné pláže a dobře ukryté zátoky
  • Vynikající lokality pro šnorchlování a potápění
  • Skvělá místní kuchyně a usměvaví domorodci

Popis

Thajsko je jedním z nejkrásnějších míst na světě, kde si můžete užívat dovolenou na jachtě. Tato oblast je známá nádhernými vápencovými útvary, které ční vysoko z moře a tvoří jedinečné panorama a nepřekonatelnou pestrost stovek ostrovů, skal a jeskyní. Během plavby navštívíme ta nejzajímavější místa a budeme si vychutnávat krásu zdejších zátok, pláží a nádherných osamělých kotvišť. Trasu plavby budeme volit podle aktuálních podmínek, naši znalí kapitáni vám každopádně ukážou to nejlepší!

Máme české prověřené kapitány a průvodce, kteří destinaci jak na moři tak na souši velmi dobře znají. Budou Vám nejen kapitány, ale zejména průdovci, kteří Vám ve Vašem mateřském jazyce ukaží, vysvětlí a předají to nejkrásnější z oblasti.

Život na lodi
Dovolenou na plachetnici lze s trochou nadsázky přirovnat k cestování obytným automobilem. Moderní lodě nabízejí v rámci možností překvapivě hodně prostoru a vysoký komfort. Záleží samozřejmě na typu lodě – od lodí nižší střední třídy až po exklusivní majitelskou třídu. Lodě jsou vybaveny většinou dvoulůžkovými kajutami, WC a sprchou, prostorným „salonem“ pro společné posezení, kuchyňským koutem s ledničkou a plynovým vařičem. Každá loď má navigační a bezpečnostní vybavení, včetně nafukovacího člunu a GPS navigace.

Program

1.–2. den

Odlet z Prahy, přelet na ostrov Phuket, transfer do mariny, nalodění. Phuket – ostrov odkud budeme vyplouvat. Najdete tu buddhistické chrámy, obří sochu Buddhy, tržiště a bohatý noční život.

3.–4.den

Zátoka Phang Nga – tady najdete jednu z ikon, ostrov James Bond, neboli Ko Tapu. Poplujeme kolem strmých útesů a navštívíme rybářskou vesnici na kůlech. Sever zátoky je plný ostrůvků, zátok a jeskyní, které můžeme prozkoumat na člunu nebo na kajaku.

5.den

Budeme prozkoumávat okolí Krabi – poblíž tohoto městečka najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě Railay a Ao Nang. Kulisy skal a útesů vystupujících přímo z moře jsou fascinující.

6.–7.den

Ostrov Ko Lantanekonečné písečné pláže a četné hotýlky a bary s živou hudbou, kde můžete večer posedět.Oblíbené jsou zde výlety na slonech, případně si můžete zapůjčit skútr a prozkoumat ostrov po vlastní ose.

8.–9.den

Phi Phi – tyto proslulé ostrovy patří mezi nejkrásnější ostrovy na světě a nabízejí jedno z nejkrásnějších potápění a šnorchlování v Thajsku. Phi Phi Don se strmými vápencovými stěnami ukrývá několik pustých plážiček, kam se dostanete jenom na kajaku. Neobydlený Phi Phi Leh navštívíme večer, kdy se ostrov vylidní. Na tomto ostrově se točil film „Beach“ s Leonardem di Capriem

10.–11.den

Ostrovy Ko Yao jsou proslulé svým klidem, liduprázdnými plážemi, tradičním jednoduchým životem obyvatel a absolutní absencí jakýchkoliv vymožeností civilizace. Najdete tu původní Thajsko bez turistů a umělých atrakcí.

12.–13.den

Návrat do maríny, vylodění a odlet do Prahy

Podmínky