Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cevedale – skialpové Eldorado v Jižním Tyrolsku

Užijte si lyžařské dobrodružství bezpečně
turistické zájezdylyžování a skialpinismus★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování2 středně náročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
20. 3. – 24. 3. 20195 dní8 780 Kč19290902

AKTUÁLNĚ PLNO

Základní cena 8 780 Kč
27. 3. – 31. 3. 20195 dní8 780 Kč19290903

NOVĚ OTEVŘENÝ TERMÍN

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

Ideální skialpová sezona v Alpách probíhá od začátku března do začátku května

Všechny naše skialpové kurzy a zájezdy vám ochotně připravíme na míru pro skupinu o velikosti 1-8 účastníků

Popis

Oblast Ortleru v NP Stelvio je mezi vyznavači skialpinismu považováno za jednu z nejúchvatnějších skialpinistických oblastí v Jižním Tyrolsku. Zdejší vrcholy jsou částečně zaledněné a díky relativně pozvolným a dlouhým sjezdům jsou zdejší túry vhodné i pro začínající skialpinisty. Součástí programu bude i postupné prohlubování lyžařských dovedností i bezpečného pohybu v zimních horách rozšířené o specifika lyžování v ledovcovém terénu. Pod vedením zkušených profesionálů je zvládnou i středně pokročilí skialpinisté.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicovité skialpové výstupy na severních svazích masivu Ortleru
 • Nekonečně dlouhé pozvolné sjezdy
 • Ubytování na horské chatě s možností polopenze
 • Ideální jako pokračování základního skialpového kurzu Silvretta

Program

 • 1. den

  Ranní odjezd z Prahy do italského Merana, výstup údolím Marteltall na Zufall Hütte (2265m), asi 2 hodiny.

 • 2. den

  Celodenní túra na Suldenspitze (3376 m), s výstupem na Eisseespitze nebo s okružním výletem přes svahy Soldy a návrat přes Madritschjoch zpět do chaty.

 • 3. den

  Celodenní výstup na Cevedale (3769 m), nejpopulárnější vrchol celé oblasti.

 • 4. den

  Kratších lyžařský výstup na Cima Marmotta (3330 m) a následný dlouhý prašanový sjezd po severních úbočích.

 • 5. den

  Výstup na Madritschpitze (3265 m), nejkratší a nejzajímavější túra na slunečné straně údolí Marteltall; odpoledne odjezd, návrat v nočních hodinách.

Podmínky

Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura!

V ceně zahrnuto:

horský vůdce s licencí UIAGM, doprava mikrobusem, zapůjčení vybavení na ledovec (kromě skialpinistické výbavy a lavinového setu), pojištění

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

ubytování – 4x na horské chatě Zufall Hütte (2265 m), vč. polopenze asi 50–52 EUR/noc (členové Alpenvereinu mají na chatách slevu na ubytování 50 %) 

Ubytování:

Ve vícelůžkových noclehárnách, vybavených vždy matrací, polštářem a dvěma dekami. Není tedy nutné brát si spací pytel, jen vložku do spacáku. Chata disponuje restaurací, WC a umývárnou se studenou vodou.

Stravování:

Není v ceně zájezdu. Je možné se stravovat přímo v restauraci horské chaty. Na většině horských chat, je možné si zakoupit samostatně snídani (7–10 EUR), večeři (hlavní chod, 10–18 EUR) nebo večeři pro členy Alpského spolku, tzv. bergsteigeressen (hlavní chod, 9 EUR). Zároveň si můžete rovnou objednat celou polopenzi (26–30 EUR), která se skládá ze snídaně a večeře o třech chodech (polévka, hlavní chod, dezert).

Snídaně se obvykle skládá z pečiva, másla a marmelády. Často bývá doplněna sýrem a salámem, popřípadě müsli a jogurtem. Podává se vždy čaj nebo káva. Čaj na cestu do termosky je k dispozici vždy ráno a je součástí polopenze, jinak za příplatek 2 EUR.

 

Velikost skupiny:

5–8 účastníků

Poznámka:

TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro naše horské zájezdy: Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení horolezeckého vybavení na ledovcové túry. Používáme standardní horolezecké vybavení, které odpovídá normám UIAA (Mezinárodní horolezecké asociace) sedací úvazek, stoupací železa, cepín, 9mm horolezecké lano, karabiny a horolezecká přilba.
Skialpinistické vybavení (lyže, boty, stoupací pásy) a lavinový set (lavinový přístroj, lopata, sonda):Pokud nevlastníte svoje vlastní vybavení, poradíme vám s nákupem nebo jeho zapůjčením u našich partnerů: ALPSPORT Praha 1 nebo SAGITA Jičín.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k horským zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 02_HORY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.