Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Porto – za vínem a gastronomií

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Nejlepší portská vína
  • Čerstvá sklizeň a ochutnávka mladých vín
  • Ochutnávky místních specialit, sladkých i slaných
  • Památky Porta i krásné údolí Douro

Popis

Poleťte s námi za krásami portugalského dědictví a do kolébky pravého portského vína. Porto a jeho okolí má co nabídnout. Krásné historické centrum se zajímavými památkami, údolí Douro, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, které si budete moci prohlédnout během procházky, ale hlavně tato oblast nabízí spousty dobrého vína a jídla, které ochutnáme. Tento krátký program je intenzivním exkurzem do portugalské kultury a gastronomie. U skvělé kávy si pochutnáte na typické sladkosti a vše zapijeme kvalitním místním vínem, často budou tyto zážitky doprovázeny úžasnými výhledy. Na město, na údolí, na řeku.

Program

1. den

Letecky Praha – Porto; přivítání s touto krásnou oblastí v podobě tříchodové večeře s nápoji v jedné z restaurací v centru Porta. 

2. den

Výlet do údolí Douro – cesta krásnou kopcovitou krajinou podél řeky, obklopenou množstvím vinic, návštěva rázovitých vesniček, Sabrosa – rodiště mořeplavce F. Magalhãese, návštěva vinařství. Návštěva města Amarante s kostelem svatého Gonçala, ke kterému dojdete po krásném románském mostě. V kavárně s výhledem na řeku Tâmega ochutnáte místní sladkou specialitu "egg sweet". 

3. den

Porto  –  pěší prohlídka města, katedrála Sé a historická čtvrť, čtvrť Ribeira, někdejší burza (Palácio da Bolsa), velkolepý dvoupatrový most Dom Luis I přes řeku Douro, návštěva a ochutnávka slavného portského vína ve Vila Nova da Gaia. Oběd se uskuteční v restauraci VinhasD'Alho přímo v historickém centru města s výhledy na řeku. 

4. den

Volný program a nákupy v centru Porta; dle letového řádu letecky Porto - Praha.

Podmínky