Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Jadran a Kras

Nejkrásnější přímořská letoviska a vesnice
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
19. 8. – 25. 8. 20197 dní-2%11 466 Kč11 700 Kč10 388 Kč49248901

AKTUÁLNĚ PLNO!

Základní cena -2%11 466 Kč11 700 KčFirst-minute sleva dnes končí.
Dětská cena do 15 let-2%10 388 Kč10 600 KčFirst-minute sleva dnes končí.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný (os./pobyt)1 300 Kč
Pojištění PACKET TRIP231 Kč

Popis

Úchvatná kombinace panenské přírody Krasu s tajemnými jeskyněmi a přímoří! Spleť silniček vás provede přes planiny, kopce, rázovité vesničky proslulé výrobou pršutu, olivového oleje a vína. Cyklostezky po zrušených železnicích vám nabídnou pohodlnou jízdu podél moře se spoustou lákavých zastávek. Italsko - slovinské pobřeží vás překvapí mnoha přírodními, kulturními i kulinářskými specialitami!

 

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Hotel u moře s poloopenzí
 • Drsná romantika slovinského a italského Krasu
 • Podél moře po zrušené železnici

Program

 • 1.–2. den

  Noční přesun busem (z Prahy cca 21:00), na kolech klesající cyklostezkou po zrušené železnici s viadukty a tunely, která v letech 1887–1959 spojovala Terst s Vídní a Prahou, romantickým údolím Val Rosandra k Jadranu – do Terstu, krátkým trajektem do rybářského městečka Muggia a na kolech podél pobřeží do hotelu (38 km).

 • 3. den

  Busem výjezd do pohoří Koprska Brda, na kolech klesající silničkou úbočím skal do Hrastovlje s románským kostelíkem, dále zvlněnými silničkami přes vinařské vesnice s výhledy na Koperský záliv k našemu vinaři – ochutnávka vín. Zajížďka do historického centra a přístavu Koper (34/46/55 km).

 • 4. den

  Busem k jeskyni Škocjanská jama (krasový komplex s největším podzemním kaňonem na světě, 11 propojených jeskyní), na kole panenskou přírodou slovinského Krasu kolem vinohradů, producentů vyhlášeného pršutu a oleje (možnost ochutnávky) přes krásné vesnice Povir, Štanjel, Kobjeglava do Lipice se slavným hřebčínem (51 km).

 • 5. den

  Terstský záliv z perspektivy italského Krasu – autobusem výjezd k největší krasové jeskyni na světě přístupnou turistům - Grotta Gigante, na kolech panoramatickými silničkami přes vesnice s výhledy na moře sjezd k pohádkovému zámku Miramare s překrásnými zahradami, po promenádě (možnost koupání) do Terstu s antickými památkami a velkolepým náměstím, trajektem a na kole do hotelu (42 km).

 • 6.–7. den

  Slovinským pobřežím po bývalé železnici Parenzana přes Izolu, Piran a Portorož (35 km). Koupání, posezení v hospůdce u moře, možnost zajížďky do Sečovlje (rozsáhlá solná pole s 800 letou tradicí + 12 km), odjezd do ČR, příjezd časně ráno (cca 3:00).

Podmínky