Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Mexiko – Cortézovo moře na jachtě

Kalifornským zálivem na plachetnici
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na plachetnici
  • Průzračná voda Cortézova moře
  • Pozorování velryb a dalších živočichů
  • Plavání, potápění nebo šnorchlování s lachtany
  • Zátoky s nádhernými plážemi
  • Rybářské vesničky a skvělá tequilla

Popis

Kalifornský záliv patří mezi zázraky přírody – teplá a průzračná voda, ostrovy a panenské pláže sem lákají nejenom jachtaře, ale také spoustu mořských zvířat. Unikátní je zdejší biologická diverzita, pro kterou bylo Cortézovo moře zařazeno na seznam UNESCO. Zblízka naší lodi budeme pozorovat velryby, delfíny nebo lachtany, žije zde spousta mořských ptáků a ve vodě téměř 1000 druhů ryb! Na palubě plachetnice budete zažívat absolutní relaxaci, kotvit v pohádkově krásných zátokách, potápět se nebo šnorchlovat.

Naše jachta popluje pod vedením zkušeného kapitána a povezeme s sebou také nafukovací mořské kajaky, které nám umožní detailní poznávání zátok s průzračnou vodou. Vydejte se s námi do Mexika a objevte tento dosud nepoznaný kus světa opředeného legendami. Buďte u toho jako jedni z prvních!

Program

1.–2. den

Odlet z Prahy do La Paz, nalodění a plavba k ostrovu Isla Partida, kde najdeme báječné kotviště v chráněné zátoce Ensenada Grande.

3. den

Unikátní možnost zaplavat si mezi lachtany v jejich přírodním prostředí. Plavba na kotviště k rybářské vesničce San Evaristo.

4. den

Krátká plavba k ostrovu Isla San Francisco s bílými písečnými plážemi, červenými útesy a průzračnou vodou. Kotvení v nádherné zátoce se skvělým šnorchlováním, možnost rybaření nebo výletu na vyhlídkový vrchol.

5.–6. den

Nedaleký ostrov Isla San Jose se mimo jiné pyšní lagunou s mangrovým porostem, kterou můžeme prozkoumat na kajaku a pozorovat volavky a jiné ptáky. Přeplavba do zátoky Bahia Agua Verde s rybářskou vesnicí. Návštěva mořského národního parku Bahia de Loreto s ostrovy Del Carmen a Danzante.

7.–8. den

Plavba na jih k ostrovu Isla Espiritu Santo s úžasnými útesy a jednou z nejhezčích pláží v celém Kalifornském zálivu – Bahia San Gabriel. Fantastické šnorchlování v oblasti Ensenada de la Dispensa.

9. den

Pobřeží Puerto Balandra s osmi bělostnými panenskými plážemi. Prozkoumáme nedaleké solné jezero i unikátní skalní formace. Nádherná místa pro šnorchlování i kajakování.

10. den

Odpoledne návrat do maríny v La Paz, závěrečný večírek a degustace tequily.

11.–12. den

Dopoledne vylodění, přesun na letiště a odlet do Prahy.

Podmínky