Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Severní Vietnam na kole

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
26. 10. – 11. 11. 201917 dní54 900 Kč21371901

základní program

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!!!

Základní cena 54 900 Kč
Služby za příplatek
vietnamské vízum650 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný5 000 Kč
26. 10. – 13. 11. 201919 dní59 900 Kč21371902

včetně zátoky Ha Long

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!!!

Na co se můžete těšit?

  • Etapově s doprovodným vozidlem
  • Ubytování v hotelech se snídaněmi
  • Podél hranic Laosu a Číny k zátoce Ha Long
  • Etnické menšiny a tradiční vesnice
  • Národní park Ba Na

Popis

Přejezd odlehlou oblastí celé severní části Vietnamu je skvělou volbou pro prodloužení cyklistické sezony. Trasa našeho zájezdu vede velmi přitažlivými místy s množstvím přírodních krás a horami porostlými džunglí s mimořádně bohatou směsí původních kmenů. Přetíná údolí veletoků Černá a Rudá řeka, ale i horských potoků a bystřin, vine se po svazích mezi rýžovými poli a končí v okouzlující krajině národního parku Ba Na. Cyklistiku si můžete prodloužit o plavbu lodí v zátoce Ha Long .

Program

1.–2. den

Letecky Praha–Hanoi; ubytování a podvečer ve městě.

3. den

Přejezd autobusem do horského městečka Bac Ha; sestavení kol a první rozjezdová etapa v okolí.

4. den

Vyrážíme severovýchodním směrem přes pohoří Chay téměř na dotek čínských hranic; okolní vrcholy dosahují 2500 m, množství vodopádů kolem silnice; cestou městečko Xin Man a nocleh v Hoang Su Phi: (75 km).

5. den

Vyhlídková cesta pohořím Chay lemovaná terasami rýžových políček a mnoha bystřinami, dojezd údolím řeky Lo do Ha Giang (100 km, velká část z kopce). 

6.–8. den

Ha Giang–Dong Van: turisticky zcela neobjevený kraj náhorní plošiny Dong Van, o to však autentičtější venkovské prostředí etnických menšin a cyklistický ráj v blízkosti čínských hranic; vyhlídka a nejsevernější bod Vietnamu Lung Cu, tradiční vesnice Pho Bang Sino, terasovitá rýžová pole, vápencové skalní stěny, rozeklané hraniční hory (152 km/3 dny).

9. den

Volný den v oblasti Dong Van: procházka nebo projížďka po okolí města nebo delší cyklistický výlet do Lung Cu (0–52 km).

10.–11. den

V následujících dnech se stočíme k jihovýchodu a pojedeme přímo v nádherných kulisách skalních homolí pokrývajících celou oblast až k obzoru; vyhlídka Ma Pi Leng a sjezd do hlubokého údolí řeky Nho Que (95 km/2 dny).

12. den

Převážně údolní etapa podél řeky překvapivě neobydlenou oblastí vedoucí prakticky divočinou s rozsáhlými lesními porosty přes Tinh Tuc; nocleh v Phia Den (75 km).

13. den

Ranní výjezd do sedla a následný famózní sjezd 27 km o 1100 výškových metrů!; zelenou zalesněnou krajinou až do nadmořské výšky pouhých 150 m (76 km); konec cyklistiky a balení kol; stylový nocleh "homestay" ve vesnici Pac Ngoi

14. den

Den v NP Ba Be, neboli „Tři jezera“ - divukrásná krajina částečně skrývá a částečně dává na odiv přírodní skvosty: největší jezero Vietnamu obklopují vápencové hory porostlé smíšenými lesy, v nichž se doposud vyskytují ta nejvzácnější zvířata, ptáci a rostliny - park projedeme výletní loďkou; odpoledne odjezd z Ba Be a noční dojezd do Hanoje.

15.–16. den

Hanoi: centrum s jezerem Hoan Kiem a chrámem Ngoc Son, Chrám literatury s přilehlou zahradou, Ho Či Minův koplex, stará čtvrť; základní program končí, noční odlet domů, přílet následující den.

Prodloužení

ZÁTOKA HA LONG

16.–17. den

Prodloužení v zátoce Ha Long: vyhlídková plavba lodí s noclehem na palubě, mořské kajaky, koupání.

18.–19. den

Návrat do Hanoje a poslední nákupy před odletem, let domů.

Podmínky