Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Silvestr na Filipínách

Přelom roku v tropickém ráji
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
26. 12. 2019 – 4. 1. 202010 dní59 800 Kč33394012
Základní cena 59 800 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj5 500 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Na ostrov Cebu po stopách mořeplavce Fernaa Magalhãese
  • Čokoládové hory, nejmenší primát na světě i obrovští býložraví žraloci
  • Lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradách
  • Uvolněná atmosféra Visajských ostrovů a Nový rok na nádherných písečných plážích

 

Popis

Pohodoví lidé, palmami lemované pláže, bujná tropická příroda, znamenitý rum – zimní čas na Filipínách bude mít trochu jiný běh, než jak tomu na Silvestra bývá... Naší hlavní základnou pro výlety za šnorchlováním, delfíny i poznáváním blízkých ostrůvků bude ostrůvek Panglao. Během několikadenního pobytu v tomto tropickém ráji oslavíme i příchod nového roku a navštívíme odtud sousední sopečný ostrov Bohol s kuriózními Čokoládovými horami, v nichž se ukrývá maličká opička nártoun. Závěr cesty bude patřit ostrovu Cebu, kde si připomeneme slavného mořeplavce Fernaa Magalhãese a podnikneme výlet k nádhernému vodopádu i za obřími býložravými žraloky.

Program

1.–2. den

Praha – Cebu City/Manila: přílet na Filipíny - transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě.

3. den

Cebu City/Manila – Bohol – Panglao: dopoledne přesun na ostrov Bohol a následně přes most na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach; čerstvé mořské plody a vyhlášený filipínský třtinový rum.

4. den

Panglao – Bohol: výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc; návštěva chovné stanice nártounů – nejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); návrat na Panglao.

5. den

Panglao – Balicasag: výlet na ostrůvek s úžasnou rozmanitostí podmořského života – možnost šnorchlování na místních korálových zahradách.

6. den

Panglao: vychutnávání relaxační atmosféry ostrova – silvestrovská večeře a oslava Nového roku v prostředí tropického ráje.

7. den

Panglao – Cebu City: dopoledne pohoda na bělostných písečných plážích s nádherně průzračnou vodou; odpoledne přesun do Cebu City.

8. den

Cebu – Oslob: celodenní výlet podél jižního pobřeží ostrova Cebu; pozorování nebo šnorchlování s velrybími žraloky (největší žraloci světa); kaskády vodopádu Kawasan – jezírka s průzračnou modrou vodou obklopená bujnou tropickou džunglí. Návrat do Cebu City.

9.–10. den

Cebu City – (Manila) – Praha: procházka po hl. m. Cebu City – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño ; večer odlet domů, přílet do ČR 10. den.

Podmínky