Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lyžování v Gruzii na Silvestra

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
27. 12. 2019 – 3. 1. 20208 dní29 800 Kč28202001

AKTUÁLNĚ PLNO

Základní cena 29 800 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Týdenní letecký lyžařský pobyt ve Vysokém Kavkazu
  • Lyžařské středisko Gudauri 
  • Prohlídka překrásného Tbilisi s neopakovatelnou atmosférou
  • Relaxace v tradičních sulfamorových lázních i výlet do Kachetie - nejznámější vinařské oblasti 
  • Ubytování v rodinném penzionu

Popis

Gruzie se v posledních letech objevuje v hledáčku cestovatelů a turistů stále častěji. Stala se oblíbeným cílem díky panenské přírodě, jedinečné kultuře i jedinečné pohostinnosti místních obyvatel. Většina návštěvníků však do této kouzelné země cestuje pouze v letních měsících – což je trochu škoda.

Zkuste s námi objevit i další kouzlo Gruzie, čarovnou zimu. V těsné blízkosti majestátního vrcholu pětitisícového vulkánu Kazbek se nachází lyžařské středisko Gudauri. V samém srdci Kavkazu, pouhých 120 km od gruzínské metropole Tbilisi, bylo budováno ještě za dob sovětské nadvlády, ale teprve před několika lety se proměnilo v rozlehlé a velmi příjemné lyžařské středisko.

Po čtyřech dnech celodenního lyžování si na závěr programu dopřejeme vycházku po mimořádně okouzlujícím centru starého Tbilisi a unavené svaly zde v podvečer zrelaxujeme v místních sulfamorových termálních koupelích. Následující den uskutečníme celodenní výlet do Kachetie, nejznámější gruzínské vinařské oblasti, a kromě ochutnávky vyhlášeného vína, navštívíme klášter Bodbe, kdeje pochována patronka gruzínského křesťanství sv. Nino.

Naše smysly bude po celou dobu pobytu v Gruzii těšit i vyhlášená gruzínská kuchyně. Můžeme se těšit na pečený baklažán, chačapuri plněné ovčím sýrem, chinkali se směsí masa i cibule, saláty z čerstvé zeleniny a různé druhy domácích sladkostí.

Program

1. den

Letecky Praha–Tbilisi, přílet v podvečer, transfer do Gudauri, ubytování a odpočinek po cestě.

2.-4. den

Celodenní lyžování v horském středisku Gudauri.

5. den

Užijeme si poslední den lyžování a navečer si dopřejeme silvestrovskou oslavu v gruzínském stylu.

6. den

V dopoledních hodinách přesun do Tbilisi , prohlídka historického centra, procházka křivolakými uličkami starého města, bulvár Rustaveli, Náměstí svobody a výstup k pevnosti Narikala. Pro zájemce návštěva sulfamorových termálních lázní.

7. den


Celodenní výlet do Kachetie; vinice v Telianské dolině – nejlepší vinařská oblast Gruzie, návštěva vinařství v Kvareli a samozřejmě ochutnávka místního vína; významný klášter Bodbe; večerní návrat zpět do Tbilisi.

8. den

Letecky zpět do Prahy

Podmínky