Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lyžování v Sierra Nevada

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
18. 2. – 23. 2. 20206 dní28 900 Kč13170001

UZAVŘENO

Základní cena 28 900 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Lyžařský pobyt v Andalusii
  • 3 dny lyžování ve středisku Sierra Nevada
  • Alhambra  - nejslavnější maurská památka v Evropě
  • Ubytování v hotelu se snídaní v centru starobylé Granady 

Popis

Po nejvýše položené silnici v Evropě se dostaneme do vyhlášeného lyžařského střediska Pradollano, nejjižnějšího svého druhu v Evropě. Leží ve výšce 2100 – 3295 m, tedy sněhové podmínky jsou zde skvělé. Čeká na nás více než stovka kilometrů sjezdovek různých obtížností, od nejmírnějších svahů až po černé sjezdovky pro zkušené lyžaře. Požitek z lyžování doplňují krásné výhledy na horský masiv. Na zimní období jsou na svazích Sirerra Nevady příjemné teploty a vysoký počet jasných slunečných dnů.

Na závěr si dopřejeme celý den poznávacího programu na probádání starobylé Granady, která v tomto období ještě nebude přeplněná turisty. Budeme tedy mít mimořádnou šanci nasávat atmosféru města v poklidu, po němž zde za pár měsíců nebude ani památky. Každou chvíli na nás z místních staveb dýchne orientální minulost, jíž si prošla celá Andalusie. Pozůstatky maurské architektury lákají do Granady dodnes tisíce návštěvníků. Dominantou města je Alhambra  – velkolepá palácová pevnost, která kromě skvostné architektury, představuje také jedinečnou ukázkou života Maurů ve středověkém Španělsku. Za návštěvu stojí také arabská čtvrť Albaicín, spolu s Alhambrou zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Ubytování v samém centru Granady umožňuje každovečerní procházku kouzelnými uličkami a samozřejmě návštěvu místních restaurací, ve kterých můžeme ochutnávat místní kulinářské speciality. Případně můžeme také vyzkoušet oblíbenou zábavu návštěvníků Granady, takzvané "tapeo", které spočívá v přemisťování se z jednoho baru do druhého a hodnocení místních tapas - malé chuťovky, jednohubky, které mohou obsahovat například sušenou šunku, olivy, sýry, ančovičky a další dobroty.

Pojďte se s námi přesvědčit, že Španělsko, typická letní destinace, má své kouzlo i v zimním období.

Program

1. den

Letecky Praha - Málaga, trasfer do Granady, ubytování, libovolný program v centru Granady

2.-4. den

Po snídani přesun do střediska Pradollano, celodenní lyžování v moderním lyžařském areálu Sierra Nevada, po lyžování návrat do hotelu v Granadě.

5.den

Starobylá Granada – procházka historickým centrem, městská čtvrť Albaicín , fakultativně jedinečný arabský sídelní palác Alhambra 

6. den

Po snídani transfer do Málagy, odtud letecky zpět do Prahy.

Podmínky