Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lyžování v Gruzii

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
19. 3. – 26. 3. 20208 dní-3%28 906 Kč29 800 Kč28203001
Základní cena -3%28 906 Kč29 800 KčFirst-minute sleva do 19.10.2019.

Na co se můžete těšit?

  • Týdenní letecký lyžařský pobyt ve Vysokém Kavkazu
  • Moderní lyžařské středisko Gudauri 
  • Prohlídka překrásného Tbilisi s neopakovatelnou atmosférou
  • Relaxace v tradičních sulfamorových lázních i výlet do Kachetie, nejznámější vinařské oblasti 
  • Ubytování v rodinném penzionu přímo u začátku sjezdových tratí

Popis

Gruzie se v posledních letech objevuje v hledáčku cestovatelů a turistů stále častěji. Stala se oblíbeným cílem díky panenské přírodě, jedinečné kultuře i jedinečné pohostinnosti místních obyvatel. Většina návštěvníků však do této kouzelné země cestuje pouze v letních měsících – což je trochu škoda.

Zkuste s námi objevit i další kouzlo Gruzie, čarovnou zimu. V těsné blízkosti majestátního vrcholu pětitisícového vulkánu Kazbek se nachází lyžařské středisko Gudauri. V samém srdci Kavkazu, pouhých 120 km od gruzínské metropole Tbilisi, bylo budováno ještě za dob sovětské nadvlády, ale teprve před několika lety se proměnilo v rozlehlé a velmi příjemné lyžařské středisko s kvalitní a moderní infrastrukturou.

Po čtyřech dnech celodenního lyžování si na závěr programu dopřejeme vycházku po mimořádně okouzlujícím centru starého Tbilisi a unavené svaly zde v podvečer zrelaxujeme v místních sulfamorových termálních koupelích. Následující den uskutečníme celodenní výlet do Kachetie, nejznámější gruzínské vinařské oblasti, a kromě ochutnávky vyhlášeného vína dáme odpočinout našim duším v nitru největší gruzínské katedrály v Alaverdi.

Naše smysly bude po celou dobu pobytu v Gruzii těšit i vyhlášená gruzínská kuchyně. Každý den se stoly prohýbají pod mísami pečeného baklažánu, chačapuri plněného ovčím sýrem, chinkali se směsí masa i cibule, salátů z čerstvé zeleniny a různých druhů domácích sladkostí.

Program

1-2. den

Letecky Praha–Tbilisi, přílet 2. den v brzkých ranních hodinách, transfer do Gudauri, ubytování, lyžování. 

3.-5. den

Celodenní lyžování v horském středisku Gudauri.

6. den

V dopoledních hodinách přesun do Tbilisi , prohlídka historického centra, procházka–křivolakými uličkami starého města, bulvár Rustaveli, Náměstí svobody a prohlídka pevnosti Narikala. Pro zájemce návštěva sulfamorových termálních lázní.

7. den

Celodenní výlet do Kachetie; vinice v Telianské dolině – nejlepší vinařská oblast Gruzie, ukázka tradičního zpracování vína v Kvareli a samozřejmě jeho ochutnávka; nádherný klášter Alaverdi; večerní návrat zpět do Tbilisi.

8. den

Letecky zpět do Prahy

Podmínky