Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lyžování v Gruzii

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
11. 3. – 18. 3. 20218 dní-4%28 608 Kč29 800 Kč28203101
Základní cena -4%28 608 Kč29 800 KčFirst-minute sleva do 11.9.2020.

Na co se můžete těšit?

  • Týdenní letecký lyžařský pobyt ve Vysokém Kavkazu
  • Lyžařské středisko Gudauri 
  • Prohlídka překrásného Tbilisi s neopakovatelnou atmosférou
  • Relaxace v tradičních sulfamorových lázních i výlet do Kachetie - nejznámější vinařské oblasti 
  • Ubytování v rodinném penzionu 

Popis

Gruzie se v posledních letech objevuje v hledáčku cestovatelů a turistů stále častěji. Stala se oblíbeným cílem díky panenské přírodě, jedinečné kultuře i jedinečné pohostinnosti místních obyvatel. Většina návštěvníků však do této kouzelné země cestuje pouze v letních měsících – což je trochu škoda.

Zkuste s námi objevit i další kouzlo Gruzie, čarovnou zimu. V těsné blízkosti majestátního vrcholu pětitisícového vulkánu Kazbek se nachází lyžařské středisko Gudauri. V samém srdci Kavkazu, pouhých 120 km od gruzínské metropole Tbilisi, bylo budováno ještě za dob sovětské nadvlády, ale teprve před několika lety se proměnilo v rozlehlé a velmi příjemné lyžařské středisko.

Po čtyřech dnech celodenního lyžování si na závěr programu dopřejeme vycházku po mimořádně okouzlujícím centru starého Tbilisi a unavené svaly zde v podvečer zrelaxujeme v místních sulfamorových termálních koupelích. Následující den uskutečníme celodenní výlet do Kachetie, nejznámější gruzínské vinařské oblasti, a kromě ochutnávky vyhlášeného vína, navštívíme klášter Bodbe, kde je pochována patronka gruzínského křesťanství sv. Nino

Naše smysly bude po celou dobu pobytu v Gruzii těšit i vyhlášená gruzínská kuchyně. Ochutnáme místní speciality z pečeného baklažánu, chačapuri plněné ovčím sýrem, chinkali se směsí masa i cibule, saláty z čerstvé zeleniny a různé druhy domácích sladkostí.

Program

1-2. den

Letecky Praha–Tbilisi, přílet 2. den v brzkých ranních hodinách, transfer do Gudauri, ubytování, lyžování. 

3.-5. den

Celodenní lyžování v horském středisku Gudauri.

6. den

V dopoledních hodinách přesun do Tbilisi , prohlídka historického centra, procházka křivolakými uličkami starého města, bulvár Rustaveli, Náměstí svobody a výstup k pevnosti Narikala. Pro zájemce návštěva sulfamorových termálních lázní.

7. den

Celodenní výlet do Kachetie; vinice v Telianské dolině – nejlepší vinařská oblast Gruzie, návštěva vinařství v Kvareli a samozřejmě ochutnávka vína; významný klášter Bodbe; večerní návrat zpět do Tbilisi.

8. den

Letecky zpět do Prahy

Podmínky