Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Pohodové Filipíny

To nejlepší z usměvavého tropického ráje
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Dovolená na dvou ostrovních klenotech Filipín – Boholu a Palawanu, to je průzračně čisté moře s panenskými plážemi, znamenitý třtinový rum, věčně usměvaví lidé a možná ještě více!

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
27. 11. – 8. 12. 202012 dní59 800 Kč33391022
Základní cena 59 800 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj8 480 Kč
9. 2. – 20. 2. 202012 dní59 800 Kč33391012

AKTUÁLNĚ PLNO

Na co se můžete těšit?

  • Dechberoucí scenérie Čokoládových hor a nejmenší primát na světě
  • Lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradách
  • Uvolněná atmosféra ostrovů a odpočinek na panenských plážích
  • Novodobý přírodní div světa – tajuplná Podzemní řeka na Palawanu

Popis

Průzračné smaragdové moře s korálovými útesy a liduprázdnými plážemi, bujná tropická příroda, znamenitý třtinový rum, věčně usměvaví lidé s pohodovou náturou – to vše a ještě více nabízí filipínské centrální Visajské ostrovy a Palawan, snad nejkrásnější tropický ostrov na světě. Při jednodenních výletech budeme objevovat panenské písčité pláže, uskutečníme plavbu do nitra země proti proudu Podzemní řeky, jež byla zapsána na seznam Světového přírodního dědictví UNESCO. Na vlastní oči si prohlédneme kuriózní Čokoládové hory na sopečném ostrově Bohol, kde se také ukrývá národní symbol Filipín, nejmenší primát na světě – nártoun. Z naší základny na ostrůvku Panglao s proslulou "nekonečně dlouhou" písčitou pláží Alona Beach pak budeme podnikat výlety za delfíny i šnorchlováním.

Program

1.–2. den

Praha – Manila: přílet na Filipíny, transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě; dle času příletu možnost podvečerní procházky – koloniální opevněná čtvrť Intramuros, barokní kostel Sv. Augustina , Rizalův park.

3. den

Manila – Puerto Princesa: přelet na ostrov Palawan, po ubytování prohlídka centra hl. města ostrova – novogotická Katedrála neposkvrněného početí, malebná pekárna Baker's Hill a Mitra ranč s panoramatickým výhledem, pestrobarevná motýlí farma; návštěva Palawanského střediska pro ochranu divoké zvěře s chovnou stanicí krokodýlů.

4. den

Puerto Princesa: výlet do proslulé zátoky Honda Bay – plavba na ostrov Pandan s možností koupání a oběda na bělostných písčitých plážích, pro zájemce šnorchlování u útesu Panbato s bohatou podmořskou flórou a faunou.

5. den

P. Princesa – Sabang – El Nido: NP Underground River  – plavba nádhernou krasovou jeskyní proti proudu podzemní řeky několik kilometrů do nitra země; poté přejezd krajinou s pestrou tropickou přírodou.

6.–7. den

El Nido – letovisko s pitoreskními zátokami, vápencovými útesy a písečnými plážemi s průzračně čistou vodou: lodní výlety po ostrůvcích a lagunách soustroví Bacuit a Linapacan – jedny z nejhezčích tropických scenérií na světě s mnoha liduprázdnými plážemi.

8. den

El Nido – Panglao: dopoledne přesun na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach – ubytování (na 3 noci) u moře a odpočinek s možností koupání.

9. den

Panglao – Bohol: návštěva chovné stanice nártounůnejmenšíhoprimátanasvětě a symbolu Filipín; pitoreskníČokoládovéhory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc v obklopení pestré tropické přírody; odpoledne návrat na Panglao.

10. den

Ostrov Panglao: odpočinek na pláži – fakultativně výlet na ostrůvek Balicasag s úžasnou rozmanitostípodmořskéhoživota – možnost šnorchlovánínakorálovýchzahradách.

11.–12. den

Panglao – Manila – Praha: dle návaznosti letů dopoledne poslední možnost odpočinku; po poledni letecký přesun do Manily a odlet domů, přílet do ČR 12. den.

Podmínky