Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Labská stezka

dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný program

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Německo

Na co se můžete těšit?

  • Oceněná nejlepší stezka Německa
  • Národním parkem Saské Švýcarsko
  • Barokní zámky na trase

Popis

Labský kaňon nás propustí Národním parkem Saské Švýcarsko s fascinujícími skalními útvary kolem Königsteinu, nejmohutnější pevnosti na stolové hoře v Evropě, lázeňského Rathenu i dalších stolových hor. V sedle kola v pohodě projedeme Drážďany. Z rušného Polabí se druhý den uchýlíme do klidu lužických vřesovišť a rybníků. Od skvostného zámku Moritzburg, kde se natáčely Tři oříšky pro Popelku, dojedeme vyhlášenými saskými vinohrady opět k Labi a kolem historických vinných šenků, přes krásné město porcelánu Míšeň s hradem Albrechtsburg a s nejstarší zvonkohrou v Evropě do Radebeulu s muzeem Karla Maye.

Program

1. den

Na kolech z lázní Bad Schandau kolem pevnosti Königstein, přes Pirnu po rovinaté stezce kolem tří zámků do saské metropole Drážďan, jejíž barokní centrum (Frauenkirche, Semperova opera, katedrála, Zwinger, ...) si pohodlně lze prohlédnout s kolem (45 km).

2. den

 Z historického města Kamenz okruh lužicko-srbskými vesničkami kolem rybníků a vřesovišť po Žabí cyklostezce a po stopách legendární postavy čarodějova učně Krabata (54/58 km).

3. den

Od zámku Moritzburg s honosnými zahradami přes vinařské vesničky do Míšně a po Labské stezce do Radebeulu s galeriemi a původními hospodami (42/52 km), odjezd do ČR. 

Podmínky