Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Seakajak – z Prahy do Polabí

Parádní vodácký čundr!
rafting a vodní turistika★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování1 nenáročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 10. – 3. 10. 20213 dny2 980 Kč45133112
Základní cena 2 980 Kč
16. 4. – 18. 4. 20213 dny45133111

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Na co se můžete těšit?

    Popis

    Seakajaky – aby naše nabídka kajakových kurzů byla opravdu kompletní, nesmíme zapomenout na mořské kajaky. Je to odvětví v Čechách zatím málo známé, ale jinde ve světě velmi populární. Tento sport se dá dělat od raného dětství až do pozdního věku. Stačí jen umět sedět na kajaku a mít chuť pádlovat. Jde o putování na mořských kajacích po jezerech nebo po moři, opuštěnou přírodou, táboření na divoko v jinak naprosto nedostupných místech. Zjednodušeně řečeno: parádní vodácký čundr.

    Připravili jsme pro vás víkendovou výpravu, na které se seznámíte s vybavením, abyste měli představu, co jízda na mořském kajaku znamená. Výpravu lze brát také jako trénink např. na týdenní expedici do jižního Švédska, na Elbu nebo Gargáno.

    V pátek v podvečer úděláme úvodní nácvik pádlování, tak abychom byli dobře připraveni na cestu, na několik přenášení jezů nebo průjezd plavební komorou. Řeka Vltava se pod Prahou zařezává do meandrujícího kaňonu, kterým proplujeme druhý den. Oběd si dáme v hospůdce u přívozu. Třetí den, po noci v kempu ve vodácké základně ve Veltrusech, splujeme poslední kilometry Vltavy k soutoku s Labem. Na závěr plavby se nám otevře unikátní pohled na mělnický zámek z nitra lužních lesů.

    Podmínky