Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Ptujské Kolorádo

Cyklorelax mezi Drávou a Rájem
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
29. 9. – 3. 10. 20215 dní49240110

AKTUÁLNĚ PLNO!

Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování ve wellness hotelu**** s termály a polopenzí
  • Vstupné do termálů v ceně
  • Vinorodá oblast se středozemním klimatem
  • Varaždin – „malá Vídeň“

Popis

Bezstarostný výlet do Ptuje, nejstaršího města Slovinska, ve kterém se snoubí historie s půvabnou krajinou a s relaxací v termálním areálu našeho čtyřhvězdičkového hotelu v římském stylu. Ptuj je skvělým výchozím bodem pro rovinaté cyklotoulky podél řek Dráva a Dravinja, pro zdolávání vinařských vesnic ve vrchovině Haloze a Slovenské Gorice s nádhernými panoramaty, ale také pro výlet do chorvatských vesniček a nádherného Varaždinu.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd (Praha 23:30) a noční přesun. Nenáročná trasa podél řeky Dravinja kolem barokního zámečku Štatenberg, přes významné poutní místo Ptujská Gora a Hajdinu do Ptuje (32 km). Navíc okruh vinohrady nad Ptují (17 km).

3. den

Okruh Rájem (Haloški Paradiž): okolo Ptujského jezera k impozantní zřícenině hradu Borl nad řekou Drávou, přes vesnici Cirkulane ve vrchovině Haloze a Videm při Ptuju (40 km). Prodloužená varianta za výhledy na malebné Hrvatsko Zagorje po hraniční silničce přes halošské vesničky Medrivnik a Korenjak (55 km).

4. den

Trasa přes chorvatské vinice Sveti Martin, Jurovčak, Sveti Urban k Drávě do Varaždinu, ve kterém sídlil císařský místodržící v dobách, kdy byl Varaždin hlavním městem Chorvatska (56 km s možností zkrácení)

5. den

Z nejstaršího města Slovinska Ptuj se středověkým hradem a pozoruhodnými vinnými sklepy po Drávské cyklostezce kolem hradu Vurberk do Mariboru, prohlídka historického centra města s nejstarším keřem vinné révy na světě (35 km). Možná zajížďka „vinskou cestou“ přes Lenart (49 km). Odjezd do ČR, návrat do Prahy okolo půlnoci.

Podmínky