Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Na kolech za vodníky alpských jezer

Za vodním živlem do alpských údolí
dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
11. 7. – 18. 7. 20218 dní49293110

Děti do 6 let bez nároku na samostatné lůžko – cena 4800 Kč.

Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v penzionu s polopenzí
  • Atrakce pod Dachsteinem a u Wolfgangsee
  • Každý den alpské jezero a koupání
  • Chytání pstruhů a sousta zábavy

Popis

Program s tematickým zaměřením „voda“ Vás zavede kolem průzračných alpských říček a potoků k překrásným jezerům i tajuplným vodopádům do oblasti Severních vápencových Alp a Taur.

Program

1. den

Ranní přesun busem (Praha asi 7:00) do Rakouska s atraktivní zastávkou u jezera Attersee v Solné komoře.

2. den

Busem do Zauchensee, možnost výjezdu lanovkou k nádherně položenému dobrodružnému parku s 9 stanovišti u horské chaty Gamskogelalm, pěšky k jezírku Seekarsee v sevření velehor (1 h). Na kolech od alpského jezera Zauchensee lesní cestou k dětskému parku v Altenmarktu a po Enžské cyklostezce k jezeru Winklsee. Možnost prodloužení do tajemného údolí Marbachtal se salašemi (22/38 km).

3. den

Den pod Dachsteinem: cyklotrasou úbočím Kulmbergu k naučné dětské stezce s vodním světem Wasserwelt u chaty Satterberghütte. Na závěr koupání v jezírku Badesee v areálu Rittisberg s novými atrakcemi (12 km s možnostmi prodloužení).

4. den

Cyklovýlet v údolí Gosau (13 km) a vodní atrakce v Pravěkém parku Urzeitwald a procházka kolem jezera Gosausee s pohledem na ledovce Dachsteinu .

5. den

Pěšky nebo na kolech do údolí Lammertal (10 km, chytání a grilování pstruhů), zpět naším busem. Odpoledne lukostřelba a aktivní odpočinek na koupališti Badesee ve St. Martinu.

6. den

Výlet na kolech údolím Grossarltal v Národním Parku Vysoké Taury k jezírku Ötzlsee na samé úpatí nejvyšších vrcholů Rakouska, zde muzeum „jak se zde žilo dříve.“ Zpět přes Hüttschlag a po cyklostezce do Grossarlu k areálu pro děti (vstupné zdarma!) s dětskými salašemi, prolézačkami, tajnými chodbami, skálami pro lezení, jezírkem s vorem…(34 km).

7. den

Od soutěsky Lammeröfen ke starému strašidelnému mlýnu a po cyklostezce podél říčky Lammer k tajuplnému vodopádu Gollinger Wasserfall a k jezírku v údolí Bluntautal (24/34 km).

8. den

Pestrý den u nejkrásnějšího jezera Solné komory – Wolfgangsee – na kole do St. Gilgenu, St. Wolfgangu, koupání v jezeře, návštěva vodního parku AbArena (15-40 km); příjezd do Prahy před půlnocí.

Podmínky