ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Cyklostezkami podél alpských řek a jezer pro děti

Alpské dobrodružství pro kluky a holky na kolech
dovolená na kole1 nenáročný program★★ jsem ochoten cestovat skromnějidovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
7. 8. – 14. 8. 20228 dní-4%13 372 Kč13 930 Kč od 11 356 Kč49294210

Děti do 6 let bez nároku na samostatné lůžko – cena 5800 Kč.

Základní cena -4%13 372 Kč13 930 KčFirst-minute sleva do 7.2.2022.
Dětská cena do 15 let-4%12 028 Kč12 530 KčFirst-minute sleva do 7.2.2022.
Dětská cena do 12 let-4%11 356 Kč11 830 KčFirst-minute sleva do 7.2.2022.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný3 500 Kč
pojištění PACKET TRIP384 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v penzionu s polopenzí
  • Každý den alpská řeka nebo jezero
  • Lanovkou za výhledy i adrenalinem

Popis

Tento program s delšími trasami, avšak stále po bezpečných a rovinatých cyklostezkách. Osvěžujícím letním tématem je voda, tedy cyklostezky kolem průzračných alpských říček a potoků a kolem překrásných jezer. Putování oživí poučné, zábavné i adrenalinové zastávky. Nezapomenutelná panoramata se vám otevřou na vrcholech Hochwurzen v Nízkých Taurách a Hornspitz v oblasti Dachsteinu. Nová trasa 1. den kolem krásných jezer.

Program

1. den

Ranní přesun busem (Praha asi 7:00) do Rakouska s atraktivní etapou v Solné komoře. NOVINKA: Od jezera Mondsee k jezeru Attersee (16 km).

2. den

Etapa úvodní částí Tauernské cyklostezky podél řeky Salzach oblastí Vysokých Taur z Mittersillu do Kaprunu (27 km) s možností prodloužení k Zellskému jezeru (+17-23 km). V Mittersillu zve zvídavé návštěvníky Centrum Národního parku Vysoké Taury s 3D animací letu nad Alpami, vzniku hor a ledovců, prolézačkou chodbičkami svišťů; Robinsonovo hřiště láká na rafinované prolézačky. V Kaprunu zajistí adrenalin jízda na nové letní sáňkařské dráze s loopingy a vysokými mosty. V Zellerském jezeře se osvěžíte a svezete na obřích skluzavkách.

3. den

Centrální část Tauernské cyklostezky vás provede podél řeky Salzach ze Schwarzachu přes Bischofshofen do Werfenu se středověkým hradem (30 km).

4. den

NOVINKA: Busem mýtní silnicí Postalmstrasse na náhorní planinu Postalm, na kolech k salaším a panoramatický sjezd po staré Postalmstrasse a soutěskou do Abtenau (32/24 km).

5. den

Pěší výlet od našeho penzionu do tajemného Lammertálského pralesa s nejvyššími a nejstaršími stromy Rakouska, občerstvení ve 400 let staré salaši Spiessalm (3 h). Odpoledne relaxace u jezera v pobytovém St. Martinu.

6. den

Etapa po Enžské cyklostezce podél horního toku Enže kolem alpského jezera Winklsee s lanovým parkem přes světoznámé lyžařské středisko Flachau s dětským parkem do penzionu (34 km), příp. zajížďka do divoce romantického horského údolí Marbachtal (+6 km).

7. den

Naším busem k lanovce na Hochwurzen, kde se zájemci o výhledy a adrenalin uspokojí na 7kilometrovém sjezdu na terénních tříkolkách gokart. Na kolech do Schladmingu a po Enžské cyklostezce přes Radstadt s výstavou bláznivých kol u středověkých hradeb do Altenmarktu s dětským hřištěm a prolézačkami. Busem či na kolech přes sedlo Halmgut do penzionu (37 km).

8. den

Od soutěsky Lammeröfen po cyklostezce podél říčky Lammer přes Golling a kolem vodopádu Gollinger Wasserfall k Tauernské cyklostezce a podél řeky Salzach do Halleinu. Prodloužení k Římskému mostu (koupání v tůních bystřiny Taugl) a přes Bad Vigaun (24/30 km). Návrat do ČR, příjezd do Prahy před půlnocí.

Podmínky