ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Seychely na katamaránu

Galapágy Indického oceánu na jachtě
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníObj. číslo
7. 10. – 19. 10. 202213 dní54041232

AKTUÁLNE PLNO

18. 10. – 30. 10. 202213 dní54041242

AKTUÁLNĚ PLNO

26. 12. 2022 – 4. 1. 202310 dní54041352

SILVESTROVSKÝ TERMÍN (kratší o 3 dny) - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

1. 4. – 12. 4. 202312 dní54041310
1. 7. – 12. 7. 202312 dní54041320
1. 7. – 13. 7. 202213 dní54041222

AKTUÁLNĚ PLNO

12. 7. – 23. 7. 202212 dní54041224

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - KRATŠÍ TERMÍN

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na katamaránu
  • Pohádkový svět tropické přírody a tyrkysového moře
  • Galapágy Indického oceánu s možností šnorchlování a potápění
  • Neuvěřitelně rozmanitá fauna i flóra
  • Ostrov Cousine s volně žijícími karetami, tropickým ptactvem a bohatým podmořským životem

Popis

Jachta, respektive katamarán či plachetnice to není jen "loď", ale jakýsi fenomén dnešní doby. Jachting představuje aktivní způsob jak zažít moře a cizí země. Navíc jde v době covidu o velmi bezpečný způsob cestování, protože naše jachty jsou určeny jen pro malou skupinu zájemců.

Seychely jsou jedním z nejkrásnějších exotických míst na světě a zároveň velmi bezpečným. Najdete tu přívětivé domorodce, kokosové palmy a bílé pláže lemované oblými skalisky. Uvítá vás neskutečně nádherné moře, stabilní teplý vítr bez velkých vln a mimořádně rozmanitá příroda. Poznáte pohádková kotviště i skvělou místní kuchyni. Budete obdivovat bohatství živočišné říše. Seychely jsou domovem želv obrovských, které kromě Galapág nikde jinde na světě neuvidíte. Je to doslova podmořská zoologická zahrada. Navíc všude, kde zakotvíte, nabízejí skvělý servis. Nikde nenarazíte na davy turistů, na znečištěné moře nebo špínu. Čeká vás jen romantika a rozhodování, jestli se budete koupat v moři, plavit na paddleboardu, chytat ryby nebo šnorchlovat. Nabízí se také miniškola jachtingu, práce s plachtami či navigace.

Plavba na plachetnici či katamaránu je velkým dobrodružstvím. Nepotřebujete žádné zkušenosti, zajistíme vám lodě i zkušené kapitány. Každý, kdo okusí cestování na moři, zažije neopakovatelný pocit svobody. Na jachtě se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou a mořskými živočichy. Objevíte romantické ostrůvky, starobylé přístavy i úžasné zátoky. Zakotvíte na panenské pláži, budete obdivovat nádherné západy slunce. Užijete si koupání v průzračně čistém moři. Vyměňte hotel za loď, získáte volnost a svobodu.

Program

1.–2. den

Letecky Praha – Mahé, přesun taxi do přístavu Eden Island, Nalodění a vyplutí směr Beau Vallon – nejvyhlášenější pláž ostrova Mahé. Zde typická kreolská večeře, procházka po promenádě, koupání při západu slunce.

3. den

Asi 1,5hodiny přeplavba do zátoky Port Launaypřírodní rezervace s korálovou bariérou a úchvatným kotvištěm pod štíty zalesněných hor. Bílá pláž s kokosovými palmami, živé moře, opuštěné malé pláže, které můžete navštívit na naše sea kajaku. Odpoledne privátní BBQ na pláži opuštěného ostrova Theresa.

4. den

Výlet do vnitrozemí – Morne Blanc, čajové plantáže, háje s masožravkami, vodopády. Odpoledne přesun do Port Ternnay, malá kouzelná zátoka, kde budeme téměř sami.

5. den

Přeplavba na ostrov Praslin do jedné z nejkrásnějších zátok světa – Anse Georgette a Anse Lazio. Zde koupání, odpočinek, grilování čerstvých ryb na lodi.

6.–8. den

Přeplavba na ostrov Curieuse. Zde se nachází suchozemské želvy obrovské, nádherný prales, písčité pláže, prostě ideální místo pro hezkou procházku. Tento druh želv žije pouze na Galapágách a zde na Seychelách. Druhou nejznámější atrakcí jsou obrovské omleté žulové kameny, které se v takto abstraktní podobě nikde jinde na světě nenacházejí. Večer přeplavba na Praslin do Anse Volbert, procházka do městečka, večeře v restauraci na pláži. Další den výlet do Valle de Mai . Přírodní rezervace uprostřed divoké přírody. Roste zde legendární kokos Coco de Mer, největší semeno na světě.

9. den

Přeplavba na ostrov La Digue – zde najdete ty nejhezčí pláže na světě. Po cestě zastávka na Coco Island, kde se nachází podmořský národní park. Na ostrůvku je vidět množství kalonů zavěšených ve větvích palem. Na ostrově zapůjčení kol a výlet po nejkrásnějších plážích včetně vnitrozemí. Na návštěvu tohoto ostrova nezapomenete.

10. den

Individuální program na Ostrově, nákupy suvenýrů, odpočinek na pláži, potápění, šnorchlování u korálových útesů, výlet na vyhlídku do džungle apod.

11. den

Přeplavba na Mahé (5 hodin). Po cestě rybaření, pozorování delfínů a v případě štěstí i velryb. Na Mahé vyvázání v přístavu, večeře v restauraci, večerní procházka hlavním městem Victoria.

12.–13. den

Ráno opuštění lodi, přesun do hlavního města, na letiště a odlet do ČR. Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

ZOBRAZIT FOTOGALERII PODMÍNEK ZÁJEZDU